Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
Like Tree1Likes

Thread: FORUM: Nemulţumiri

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    ce sa mai joci frate ca nu mai e de jucat...mi-e greu sincer dupa atatia ani si atata timp petrecut in joc...+ investitii nu mai zic. dar nu mai e de jucat. din ambele cupe am iesit iar in campionat am de departe cea mai buna echipa (125%). cel mai bun dupa mine e de 102, in rest numai 80-90% toti. si ma chinui cu absolut toti. abia daca bat cu 1-0, 2-0. daca apare vreun 3-0 deja am bulan. tu ai avut noroc ca ai batut cu 3-0. eu am pierdut cu 2-1 la el si am facut 0-0 la mine in conditiile in care am avut 70% posesie si 22 suturi. portarul lui omu' meciului bineinteles. pai imi aduc aminte acum un an...nu exista asa ceva. nici nu discutam cu asa echipe. fara 5-6 goluri nu scapa nici unul. si nici nu aveam echipa asa buna pe atunci (maxim 105-110%) acum ajung sa ma rog de el pana in ultima secunda sa pot sa dau un gol, da-l in familia ma-sii de joc infect. o sa-l las..cu parere de rau....dar asa nu mai se poate. fraieri sunt aia care mai baga bani in mizeria asta
    Last edited by funqer; 05-16-2017 at 07:48 PM.
    StarlingCF likes this.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    5
    Salut!
    Dacă sunt atât de multe nemulțumiri ca se pierd meciuri împotriva unor echipe mai slabe, de ce nu se face nimic ??? Cei care pot face ceva au informațiile astea ???
    Eu am echipa 116% și abia câștig cu 1-0 chinuit cu echipe de 90.

  3. #13
    Newbie AndreiGyarmathy's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Romania
    Posts
    33
    Buna. Cred ca singura mea nemultumire relevanta este : de ce au scos articolele oficiale ale Milanului din joc? Licenta sau? Si le vom revedea vreodata?

Page 2 of 2 FirstFirst 12