Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
Like Tree22Likes

Thread: FORUM: Sugestii

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    FORUM: Sugestii

    Forumul este locul tuturor persoanelor care îşi doresc acest lucru şi pentru o atmosferă cât mai prietenoasă suntem dispuşi să vă ascultăm toate sugestiile.

    Dacă aveţi vreo sugestie despre un lucru anume sau doriti un anumit topic pe o anumită temă, lăsaţi-ne un mesaj aici şi o să vedem ce putem face dar cu siguranţă o să primiţi un răspuns la cererea voastră.



    Vă mulţumim că faceţi parte din acest forum!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Acum ceva timp as fi vrut sa sugerez sa se adauge mai multi emoticons dar ma gandeam ca sugestiile sunt doar pentru joc nu si pentru forum.
    Eu consider ca emoticon-urile ajuta la exprimarea unor stari pe care nu le poti scrie.
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Mai exact, ce emoticons ai dori?
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Nu-i rau ce zici tu acolo dar cred ca si Catalin o sa-ti zica acelasi lucru. E greu sa gasesti o lista ok de emoticons care sa fie FFU (gratuita si libera sa o utilizezi), cum Top Eleven este o companie mai mare, nu bate bine la ochi sa folosesti emoticons de la skype, yahoo, alt joc, etc.
    Valentin Nicolae likes this.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Eu am o singura sugestie momentan: sa avem optiunea de a ne sterge propriile comentarii.
    Exista optiunea de a edita un comentariu, dar nu mi se pare suficient.
    Sau exista optiunea de a ne sterge comentariile si nu stiu eu cum sa o folosesc?
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Eu am o singura sugestie momentan: sa avem optiunea de a ne sterge propriile comentarii.
    Exista optiunea de a edita un comentariu, dar nu mi se pare suficient.
    Sau exista optiunea de a ne sterge comentariile si nu stiu eu cum sa o folosesc?
    Din pacate nu se poate si nici nu o sa fie introdusa aceasta optiune pt. useri.
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Din pacate nu se poate si nici nu o sa fie introdusa aceasta optiune pt. useri.
    Sincer chiar nu inteleg din ce motiv nu se poate sa fie introdusa.
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Sincer chiar nu inteleg din ce motiv nu se poate sa fie introdusa.
    Deoarece aceasta functie nu-si are rostul si ar incurca multa lume, sa-ti dau un exemplu foarte simplu.

    X persoană - Spune o mare prostie pe forum
    Y,Z persoane - Il corectează pe X
    X persoană - Sterge postul respectiv

    Şi atunci ce o să se întâmple? Posturile persoanelor Y,Z or să rămână cumva suspendate in aer, ca şi cum ei ar vorbi singuri pe forum deoarece X şi-a dat seama că a greşit şi a şters postul făcut.

    Eu nu înţăleg de ce ai dori să-ţi ştergi postul.
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 04-08-2017 at 05:58 AM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Nu are rost sa incerc sa aduc motive contradictorii atata timp cat ai spus ca nu va fi introdusa niciodata.
    Deocamdata nu am alta sugestie. Multumesc pentru raspuns.
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #10
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    am o intrebare . cand dai un com si respunde cnv unde imi apare ca o mai dat cnv com ????multumesc
    Valentin Nicolae likes this.

Page 1 of 2 12 LastLast