Results 1 to 9 of 9

Thread: Transferuri

  1. #1
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235

    Transferuri

    Eu prefer sa fac transferuri in primele zile ale sezonului , dar am vazut foarte multi care se ingramadesc sa o faca si la sfarsitul acestuia . Care sunt motivele si avantajele acestor transferuri pe ultima suta de metri ?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    3
    Bonjour,

    J'ai acheté un joueur avec un talent spécifique sauf que mon équipe était complète
    je devais vendre un joueur pour que je puisse faire signer celui que je venais d'acheter
    j'ai donc vendu un joueur et j'ai voulu faire signer la dernière recrue sauf que ça m'a supprimé mon joueur

    que faire?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    3
    Hello,

    I bought a player with a special talent except that my team was complete
    I had to sell a player so I can have it signed the one I had just bought
    so I sold a player and I wanted to sign the latest recruit me except it deleted my player

    what do you do?

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Sa faci transeruri la sf sezonului nu este un avantaj...il ai de excelent pentru cateva zile iar mai apoi e foarte bun si ce folos...jetoane date aiurea...nu zic sa transferi jucatori in primele zile ale sezonului,ca atunci e f greu dar macar in primele 10 zile sa ai 3-4 transferuri facute..

  5. #5
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Sa faci transeruri la sf sezonului nu este un avantaj...il ai de excelent pentru cateva zile iar mai apoi e foarte bun si ce folos...jetoane date aiurea...nu zic sa transferi jucatori in primele zile ale sezonului,ca atunci e f greu dar macar in primele 10 zile sa ai 3-4 transferuri facute..
    Eu la inceputul sezonului am avut 32 de tocheni si i-am prapadit pe toti pe 10 jucatori din prima zi la ora 13:30 . Am cumparat numai jucatori cu maximum de calitate la 5 stele (94) . Deci nu e asa greu sa faci transferuri in primele zile pt ca eu fac asta in fiecare campanie nou inceputa .

  6. #6
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Pierre5379 View Post
    Bonjour,

    J'ai acheté un joueur avec un talent spécifique sauf que mon équipe était complète
    je devais vendre un joueur pour que je puisse faire signer celui que je venais d'acheter
    j'ai donc vendu un joueur et j'ai voulu faire signer la dernière recrue sauf que ça m'a supprimé mon joueur

    que faire?
    Je crois que tu fait un bonne chose parce que cette tehnique de acheter a la fin de la seson est pour le managers avec l'equipes avec basse qualite . Je fait 10 transferts en premiere jour a saison . Le jouers ont meilleure qualite - 5 stars (qualite -94 )..........Note: Je ne parle pas tres bien francaise . Je suis desole que je exprime mouvais .

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Mai bine e la începutul campaniei

  8. #8
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Probabil cei care fac la sfarsit nu se gandesc ca la final o sa aibe multi accidentati, suspendati, obositi ..

  9. #9
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Cei care fac transferuri la sfarsit de sezon sunt cei care nu promoveaza si raman la acelasi nivel . Cu doar 11 tokeni , cu putin noroc iti faci un prim 11 trăznet.

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk