Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Top portari

  1. #1
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197

    Top portari

    Am si eu o propunere. Ar fi fain ca pe langa top marcatori, pasatori si rating sa fie si top portari sa vedem cine are cele mai multe meciuri fara gol primit.
    Ce spuneti ?

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Un fel de Clean Sheet

    E buna sa fie trecuta la CV-ul portarului..





  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    De parca se uita cineva la CV . Eu unul nu ma uit ... ii cumpar pe toti dupa calitatea lor si abilitatile ofensive / defensive .

  4. #4
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    De parca se uita cineva la CV . Eu unul nu ma uit ... ii cumpar pe toti dupa calitatea lor si abilitatile ofensive / defensive .
    Daca tu nu te uiti nu inseamna ca toti jucam la fel . Eu incerc in fiecare sezon sa am cel mai bun marcator din campionat. Ar fi frumos sa fie si un top portari!

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Mihai93 View Post
    Daca tu nu te uiti nu inseamna ca toti jucam la fel . Eu incerc in fiecare sezon sa am cel mai bun marcator din campionat. Ar fi frumos sa fie si un top portari!
    Ar fi frumos. Cel mai greu e cu alesul portarilor. Eu am in portar de 5 stele si unu de 2 stele la rezerve. Când mi sa accidentat titularul m-am speriam ce bine îmi apăra portarul de 2 stele. Am avut trei meciuri care erau considerate derby si in toate meciurile a aparat foarte bine. Nu prea stiu ce contează mai mult la alegerea portarilor?

  6. #6
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    2 portari mi-am luat,ambii de 22-23 ani si 5 stele si tot pe amandoi i-am vandut ca dadeau numai note de 4 si 5

    Ar fi bine sa se faca o diferenta intre portari sa nu mai iau tepe dinastea..





  7. #7
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Eu ma gandeam doar asa pentru "palmares", dar aveti dreptate. Ne-ar ajuta si in alegerea portarului

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    2 portari mi-am luat,ambii de 22-23 ani si 5 stele si tot pe amandoi i-am vandut ca dadeau numai note de 4 si 5

    Ar fi bine sa se faca o diferenta intre portari sa nu mai iau tepe dinastea..
    E normal pt. un portar sa aibe note mici, la fel e si in viata reala, daca portarul n-are ce sa apere e normal sa aiba nota mica.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Sincer imi place idea, a mai fost propusa, chiar nu mi se pare normal cel putin la portar sa-mi arate cate goluri a marcat deoarece 99% au 0 goluri...
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    E normal pt. un portar sa aibe note mici, la fel e si in viata reala, daca portarul n-are ce sa apere e normal sa aiba nota mica.
    Mi-am luat acum altul,la fel ca ceilalti cu aceeasi abilitate si calitati si a inceput cu note de 8





Page 1 of 2 12 LastLast