View Poll Results: Doriti o functie care sa va permita vanzarea instanta a unui jucator?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • PRO

    7 100.00%
  • CONTRA

    0 0%
Results 1 to 7 of 7

Thread: Sugestie - Vanzare instanta [APROBAT]

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Sugestie - Vanzare instanta [APROBAT]

    Ce parere aveti despre o functie care sa va permita vanzarea instanta a unui jucator?

    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Ar fi o optiune potrivita , alaturi de cele actuale. Unu la mana stii exact pretul pe care il doreste cineva pentru un anumit jucator. Nu sa ai surprize, gen la negocieri oferi o anumita suma si 3 tokeni , dar acesta refuza si cere 15 tokeni si o suma cu mult mai mare.

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  3. #3
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by mrinvincibilul95 View Post
    Ar fi o optiune potrivita , alaturi de cele actuale. Unu la mana stii exact pretul pe care il doreste cineva pentru un anumit jucator. Nu sa ai surprize, gen la negocieri oferi o anumita suma si 3 tokeni , dar acesta refuza si cere 15 tokeni si o suma cu mult mai mare.

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk
    Parerea mea este ca partea cu negocieri este prost facuta, oferi foarte multi tokeni undeva pe la 10T si din cei 10T doar 1T ii ofera celui ce are jucatorul.

    Insa sugestia lui Catalin este foarte buna, pentru ca sunt slabe sperante sa vinzi un jucator de la 28 de ani in sus.

  4. #4
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Da , ai dreptate .

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  5. #5
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Sper, pt. ca-s multi de nivel mare ca se chinuie sa-si vanda jucatorii.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    A aparut aceasta optiune. Suma oferita este destul de mica in raport cu valoarea jucatorului dar este utila in cazul jucatorilor batrani care nu prea se vand. Este o optiune utila totusi, un plus adus jocului. Multumim.

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Sugestia deja a fost implementata asa ca putem inchide topicul. Multumim pentru sprijinul oferit.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook