Results 1 to 4 of 4

Thread: concurs - sugestii - realizari

  1. #1
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544

    concurs - sugestii - realizari

    ma gandeam la o realizare noua gen balonul de aur, dar am cautat pe forum si am vazut ca a mai fost propusa in trecut si nu este realizabila, apoi am vazut lista de realizari si am constatat ca exista 2 realizari pentru comportament negativ si nimic pentru pozitiv asa ca:

    - propun o noua realizare: fair-play - sa se acorde pentru cei care termina un sezon (campionat-cupa-liga) fara nici un cartonas rosu primit
    Last edited by florian slaniceanu; 11-08-2015 at 05:22 AM.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Interesant dar probabil ar fi cam imposibil deoarece sunt foarte putine echipe care absolut nici-un cartonas rosu in tot sezonul. Chiar si cu deposedarea usoara pana acum am primit 2 cartonase rosii daca nu chiar 3.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    ma refer la cartonas rosu luat direct, nu l-a cartonas rosu prin cumul de 2 galbene.

    sincer in ultimele 3 sezoane am avut doar un singur cartonas rosu luat direct.

    este o realizare destul de dificila, dar nu cred ca este mai dificila decat realizarea "neinvins" - sa termini campionatul fara infrangere

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    ma refer la cartonas rosu luat direct, nu l-a cartonas rosu prin cumul de 2 galbene.

    sincer in ultimele 3 sezoane am avut doar un singur cartonas rosu luat direct.

    este o realizare destul de dificila, dar nu cred ca este mai dificila decat realizarea "neinvins" - sa termini campionatul fara infrangere
    Diferenta e ca "neinvins" il poti controla, desigur poate prin vreo investitie mai mare.

    Eu personal am castigat vreo 10 campionate nenvins de cand ma joc T11 pe diferite conturi, cu sau fara jetoane suplimentare. Dar fara cartonas rosu niciodata
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook