Results 1 to 5 of 5

Thread: antrenamente android si ios

  1. #1
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91

    antrenamente android si ios

    diferenta intre sistemele de operare mobile si desktop e ca pe cele mobile nu poti sa atribui punctele de antrenament dupa bunul plac, ci sunt atribuite automat. ceea ce insinuez este ca in momentul in care ai un meci la care nu participi, apoi cand te loghezi punctele de abilitate sunt deja atribuite fara sa se tina cont de dorintele fiecaruia.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Pe Android si iOS mergi la antrenamente si poti selecta pe ce vrei sa se axeze jucatorul tau dar desigur e mai ok sistemul de pe desktop.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    nu ai prins ideea...nu vreau sa fie atribuite automat..asta e ce vreau eu si altii

  4. #4
    Newbie Drutu Alex's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    nu ai prins ideea...nu vreau sa fie atribuite automat..asta e ce vreau eu si altii
    Poti atribui si manual daca selectezi pe ce tip de "calitate" vrei sa te concentrezi.

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    nu ai prins ideea...nu vreau sa fie atribuite automat..asta e ce vreau eu si altii
    Din pacate nu merge si din ce am inteles nici nu vor sa modifice inapoi cum era inainte.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook