Results 1 to 6 of 6

Thread: Tokeni prin SMS

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29

    Tokeni prin SMS

    Salutare
    As dori sa achizitionez sh eu tokeni prin SMS,dar inainte de asta as dori sa imi sa imi spuna cineva daca,ar aparea pe factura de la internet,o posibila comfirmare,ca in data de (...) am achizitionat tokeni
    Mai precis,este la fel ca si jocurile facute de Big Point unde trimit sms si imi intra monedele de joc,in cont fara alte chestii
    Si aici e la fel
    ?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    17
    Eu am cumparat prin sms de pe tel si au aparut pe factura. Bine acum regret banii cheltuiti pe acest joc de toata jena. Sunt level 14 si joc in campionat cu echipe de level 15. Am soarta porculuo de craciun. Jucatorii pierd moral la greu, suporterii nu mai vin la stadion dupa o înfrângere la scor si tot asa. Joc din ce in ce mai jenant

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Costy, depinde daca ai PrePay sau Abonament, dar la amandoua vei avea dovezi de confirmare.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29
    Eh,atunci lasa ca mai bine stang tokenii decat sa imi apara apara pe factura comfirmare nush ce prostii
    Va multumesc de raspuns

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29
    Dar daca am telefonul la liber,dc sa imi apara vreo comfirmare pe factura de internet?ca deja primesc comfirmare pe tel ....ce legatura are una cu alta? Doar e un simplu SMS trimis

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    1
    Cum pot sa cumpăr tokeni prin sms