Results 1 to 2 of 2

Thread: In campionat cu prietenii

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5

    In campionat cu prietenii

    De ce in momentul in care sunt la acelasi nivel cu un prieten nu ne baga in acelasi campionat? Inteleg faptul ca probabil suntem pe servere diferite, dar ar fi mult mai interesat daca am putea juca intre noi si in competitii nu doar in jocuri amicale. S-ar putea modifica acest lucru pentru a face competitia mai interesanta, un duel de la distanta nu este asa interesant.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Silviu Moalfa View Post
    De ce in momentul in care sunt la acelasi nivel cu un prieten nu ne baga in acelasi campionat? Inteleg faptul ca probabil suntem pe servere diferite, dar ar fi mult mai interesat daca am putea juca intre noi si in competitii nu doar in jocuri amicale. S-ar putea modifica acest lucru pentru a face competitia mai interesanta, un duel de la distanta nu este asa interesant.
    este posibil sa fiti pe servere diferite.

    chiar si daca sunteti pe acelasi server nu este obligatoriu sa fiti in acelasi campionat. dispunerea echipelor in campionat se face in functie de valoarea medie a jucatorilor, daca aveti valoarea lotului apropiata si sunteti pe acelasi server cu siguranta ca o sa nimeriti si in acelasi campionat (dar nu mereu) depinde si de cat de multe echipe exista pe server.

    de exemplu: eu am 5 prieteni de acelasi nivel cu mine pe acelasi server si in 6 sezoane am nimerit o singura data toti 6 in acelasi campionat si am mai avut de cca 2-3 ori 2-3 echipe in acelasi campionat in rest numai in campionate diferite.