Results 1 to 10 of 10
Like Tree3Likes
  • 3 Post By Stefan Stefanescu

Thread: Cenzurat

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9

    Cenzurat

    Sunteti niste javre. Cum draq se poate asa ceva? In primele minute imi accidenteaza unu pt 6 zile. Sunt nevoit sa schimb asezarea si fac toate cele 3 scjmbari. La un minut dupa asta imi accidentaza altu pt 8 zile. Asta azi l-am cuparat. In campionatul asta nu am avut meci fara accidentari,in primele 3 etape de ex am avut 5 accidentati. Ordinari asta sunteti. Sa va duceti dracu,cu tot cu jocul vostru

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    ca sa te faca sa cumperi tokenuri si pachete .vrajeala pe ei au

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Te rugam sa pastrezi un limbaj decent, nu mi se pare ciudat sa ai 2 jucatori accidentati in acelasi meci, desigur prea multi intr-un sezon nu e ok.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    8
    limbaj decent )))...pentru comportament indecent ?!

  5. #5
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    copilas, dute si invata lb romana si pe urma impuscate deoarece esti un prost facut in ..

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    inearca sa investesti in echipa medicala si teren

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    @Alex Boc, da nici mie nu mi se pare normal sa ai jucatori accidentati in fiecare meci, am patit si eu sezonul trecut in 28 de zile am avut 26 de jucatori accidentati, un numar foarte urias.

    Daca aveti prea multi jucatori accidentati incercati sa contactati echipa de suport la support@nordeus.eu
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    A da? si eu am avut 4 accidentari in inceputul campionatului... INTOTDEAUNA AMA AVUT ASa.... ei fac asa intentionat... acu pe la sfarsit mi s-au accidentat 2 .. bine foarte putin unu 3 zile un 2 zile... dar inca un lucru:Ce ar fi sa faca o parte separata pentru cei care dau bani in joc si o parte separata cu cei care nu dau bani in joc...

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Ali Alexandru View Post
    A da? si eu am avut 4 accidentari in inceputul campionatului... INTOTDEAUNA AMA AVUT ASa.... ei fac asa intentionat... acu pe la sfarsit mi s-au accidentat 2 .. bine foarte putin unu 3 zile un 2 zile... dar inca un lucru:Ce ar fi sa faca o parte separata pentru cei care dau bani in joc si o parte separata cu cei care nu dau bani in joc...
    Care ar fi atunci avantajul celor care au bagat bani în joc?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Pana acum nu m-am confruntat cu problema asta, insa in ultimele meciuri mi s-au accidentat 4 jucatori de baza..Mi-am continuat de joc si mi-am vazut de treaba mea, iti sugerez sa faci si tu la fel..Iar daca nu, iti poti manifesta frustrarile si fara sa injuri.
    Sa zicem ca jocul ne accidenteaza jucatorii intentionat sa cumparam noi Tokeni...Mi se pare normal odata ce acest joc necesita o echipa de programatori,manageri si asa mai departe pentru a functiona...Top11 este o afacere care trebuie sa scoata profit, daca nu ti-ar accidenta tie,mie si tuturor jucatorii ar da faliment si nu ai mai juca deloc...Nu te obliga nimeni sa joci!