Salut,

Cred ca jocul necesita mai multe schimbari, cum ar fi:
- desing nou: prounerea mea este ca meniul sa arata ca la fifa 20
-formatii: ar trebui predefinite niste tipuri de formatii pe care sa le alegi sa evitam jucatorii care joaca cu formatii bubuite gen ( 2DC-DMC-2MC-AML-AMc-AMr-ST sau DR-DC-DL-MR-MC-ML-AML-AMC-AMR-ST.
-premii noi: sa primeasca premii si jucatorii care se claseaza pe 2 sau pe 3 la marcatori dar cu alte bonusuri mai mici gen locul 2: 10% finalizare locul 3: 5% finalizare. Tot aici ar trebui premiti si "cel mai bun pasator" si rubrica noua "cel mai bun portar" dupa cate meciuri a jucat fara sa primeasca gol. Si pentru acestru 2 rubrici trebuie premiatii primii 3 jucatori.
-imprumuturi de jucatori: Ar trebui sa ne lase sa imprumutam jucatori de la alti manageri, iar imprumuturile sa fie cu bani + token sau doar 1 din cele 2 variante. Imprumutul sa fie pt o perioada determinata, iar la finalul perioadei managerul decide daca il pastreaza si negociaza cu celalalt manager.
-academia de juniori: din punctul meu de vedere academia de jucatori trebuie sa continta o echipa U18 care sa joace intr-un campionat U18 si sa creasca singuri. Aici se pot angaja antrenori speciali care sa ii invete sa atace,sa se apare, sa combine, posesie si altele, dar toti jucatorii sa fie afectati de acel antrenor, nu doar 1. Antrenorul sa poata fi angajat si pe banii clubului, nu doar pe token + pachete.
- investitii: personal am 9 bilioane, dar unde sa investesc banii? In transferuri este singurul loc unde se pot arunca banii, in rest ....
S-ar putea cumpara tricouri, embleme, de ce nu si pachete cu banii clubului.