Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Florian Bunea

Thread: Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6

    Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .

    Am 3 MC Excelenti , Rojas , Schuller si Talir ( aveti poze ) dar nu stiu cu care sa joc titular ... Sugeati-mi perechi intre ei si eventual daca e nevoie sageti , Schuller are abilitate pt. lovituri libere si nu stiu daca e indicat sa-l scot .. si Abkari are abilitate dar el e stangaci...Ajutor va rog.. Repede
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-formatie.jpg   Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-rojas.jpg   Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-schuller.jpg   Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-talir.jpg  

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Poti, cumva, sa "micsorezi" pozele o idee mai mult? Eu, unul, nu inteleg nimic din ele.
    Georgian Tanasă likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Uite sper sa fie mai clare..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-formatie.jpg   Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-rojas.jpg   Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-schuller.jpg   Ajutor..Jucatorii imi dau batai de cap .-talir.jpg  

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Incepem cu chestiile elementare. Cum sa faci printscreen-uri in Top Eleven. La formatie, poti face printscreen utilizand acel mic aparat de fotografiat din coltul dreapta sus. Click pe el, partajare fotografie si voila! Ai poza! La jucatori, fiecare in parte, opteaza pentru full screen ( sub formatie si categorii, coltul din dreapta jos, intre "ochi" si drapel ) si apoi doar click printscreen.

    Vis a vis de subiect, din ce se intelege din poze, am observat ca unul e ofensiv, unul e defensiv, cel de-al treilea merge cu ambele tactici. Cred ca intr-o mica parte ti-am raspuns la intrebare. Avand in vedere ca Schuller e cel "special" si in acelasi timp, cel mai echilibrat din cei 3, il poti pastra titular meci de meci, iar ceilalti, in functie de cum joci. Ofensiv, defensiv.

    Asta e doar un raspuns scurt, in functie de informatiile oferite. Un raspuns mai elaborat ar presupune cunoasterea a mult mai multe detalii.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Talir si Schuller cu echipe cu lot bun si Rojas cu Schuller cand e lotul oponentului mai slab Mersi de sfat