Results 1 to 2 of 2

Thread: Salut

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6

    Salut

    Care-i cea mai buna tactica cu care as putea sa joc , am echipa de 79,2 maxim din transferuri putand fi un jucatode 79 ( sezon 12 ) si totusi sunt echipe de 72 care ma bat sau cu care fac egal... momentan joc cu DL DC DC DR , MC MC MC , AMC , ST ST.

    Dar ma gandeam oare 4-3-3 ar fi mai bun ? sau poate 4-1-3-2(DL DC DC DR, DMC , MC MC MC , ST ST ).

    In sezonul trecut am folosit cea cu 4-3-1-2 ( DL DC DC DR , MC MC MC , AMC , ST ST.) si am castigat tot CUPA,CHAMIONS,CAMPIONAT(LOCU1) acum insa nu mai merge:|

    IN + nu prea ma pricep cum sa setez, offensiv,pase,bifez ceva etc,ma poate ajuta cineva?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    17

    salut

    ai bagat ceva bani in jocul asta. eu am bagat maxim 6 euro pe sezon, dar in general am luat 32 tokeni cu 3 euro pe sezon. Eu ti-as sugera sa nu mai pui atata pasiune in joc si sa nu mai bagi nici bani. O sa regreti asa cum regret eu acum. Am ajuns level 14 si joc in campionat cu echipe de level 15. Tactica mea preferata e 4-4-2 care se poate modifica din mers in 3-1-4-2 sau 3-4-1-2 sau 3-4-3. Dar ca aszeare standard am optat la 4-4-2 ca joc mai mult de pe telefon si nu o pot schimba tot timpul. Bafta!