Results 1 to 3 of 3

Thread: Formația 4-3-3 Help.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3

    Question Formația 4-3-3 Help.

    Salut, am nevoie de ajutorul vostru pentru tactica mea 4-3-3.
    Poză - > View image: Top Eleven Original
    Cum trebuie să pun săgețile acelea ca să poată să joace echipa mai bine, nu mă descurc deloc.
    Jucătorii au 5 stele și echipa nu prea câștigă, numai egaluri, înfrângeri..
    Și dacă sar putea să-mi spuneți cum să schimb acolo la alea cu "pase mixte, ofensivă, pe flancuri etc.."

    Vă mulțumesc!

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Alba Iulia, Romania
    Posts
    256
    Cea mai de cacat formatie din joc.
    Nu ma intelege gresit, dar oricine da "attacking", "down both flanks", te bate.
    Nu ai rezerve deloc.
    Nu poti schimba formatia.
    Si cel mai probabil, daca te uiti la notele pe care le iau jucatorii tai, daca zici ca nu prea castigi, vei vedea 6 pe linie, in cel mai bun caz.

    Rezolvare:
    Cumpara-ti ML si MR, ca sa poti juca mai multe tipuri de asezari in teren.
    Mai investeste si in niste rezerve, daca ai mai mult de 1 meci pe zi, joci cu jucatorii obositi?
    Daca portarul tau ia nota 6 cand castigi cu 4 - 0, vinde-l si ia-ti altul.

    Bafta!

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Investeste ine echipa cu posturi noi ca: AMC AML AMR MR ML CDM CDL CDM.... unele dintre astea... daor asa poti sa faci de ex un 4-3-3 asa: care vad ca multi castiga cu el

    ----ST(rosu)----ST(albastru)----ST(rosu)
    --------AMC(rosu)------
    ----CDM(rosu)-----CDM(albastru)----
    --DL(albastru)---DC(albastru)---DC(albastru)---DR(albastru)

    Sau poti sa faci cu 2 amc si un cdm sau cu un MC si 2 CDm sau mia multe posibilitati.. altfel nu cred ca faci nimica
    am pus la ST din mijloc albastru pentru ca sa ajute si el la constructie.. ai prea multi atacanti.
    Din cate am inteles Treebe sa pui MC si 2 CDM pentru ca daca nai 2 MC in 11 o sa ai posesie 20% .. ush ce sa zic daca tu zici ca ai numai infrangeri si egaluri nai ce sa mia salvezi asa ca transfera si incearca aceste poziti si daca o sa dai bine cu o pozitie pe aia RAMAI! si daca e sa mai faci unele transferuri pentru ROLE ca saa nu ai jucatori obositi(sa faci cu schibul)doar pe unele poziti .