Results 1 to 6 of 6

Thread: Ce tactica sa folosesc ? Pentru a performa?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6

    Ce tactica sa folosesc ? Pentru a performa?

    Ce tactica sa folosesc pentru a face meciuri frumoase?? sfaturi,pareri ???

    nu sunt destul de multumit de meciurile facute...asta e tactica noua nu jucam pana acuma asa,am zis sa o incerc si pe asta...!?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Ce tactica sa folosesc ? Pentru a performa?-sdsadasdsa.jpg  

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ar fi util daca ne-ai putea spune ce calitate au jucatorii cei de 5,6 stele.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am nevoie urgenta de un raspuns rapid !!! Maine am finala de Liga Campionilor si vreau sa o castig pentru prima data . Eu am incercat sa gasesc contra formatia echipei opuse pe thread-ul "Tabel-Contra Formatii" ,dar nu am reusit .As vrea sa-mi spuneti ce contra formatie/formatiise potriveste pentru 3W-1-3W-3 . Multumesc anticipat !

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    eu as folosii 4-1-2-1-2 Narrow diamond cu atac pe centru

  5. #5
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Multumesc pentru ajutor . Eu am folosit formatia sugerata de tine si am castigat pentru prima data Liga Campionilor . Sper sa o castigi si tu in fiecarea sezon cand vei participa .

  6. #6
    Newbie RoBBBy's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    26
    Incearca sa-ti cumperi jucatori cat mai tineri si calitatea cat mai mare, si poti castiga si cu formatia ta.