Results 1 to 5 of 5

Thread: Putin ajutor daca se poate

  1. #1
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325

    Putin ajutor daca se poate

    Buna ziua!



    Asta e formatia mea, imi puteti da va rog niste sfaturi?

    Asta am la sfaturi antrenor si nu merge prea bine, am echipa de 16.3 calitate, valoare de 6,53 M si varsta medie 24,3.. In cupa am fost descalificat dupa 1-1 in deplasare si 2-2 acasa cu o echipa de calitate 12 si valoare de 2 M.



    Va multumesc!

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Buna ziua!



    Asta e formatia mea, imi puteti da va rog niste sfaturi?

    Asta am la sfaturi antrenor si nu merge prea bine, am echipa de 16.3 calitate, valoare de 6,53 M si varsta medie 24,3.. In cupa am fost descalificat dupa 1-1 in deplasare si 2-2 acasa cu o echipa de calitate 12 si valoare de 2 M.



    Va multumesc!
    In primul rand nu juca asa, cu 3 ST,scoate unu si pune inapoi un MC ! Asa formatia va fi mai stabila si nu vei fi dominat ! Iar ca stil de joc nu juca pe mijloc,pentru ca centru e cam gol si nu ai jucatori de legatura ! Joaca pe ambele flancuri (pentru ca ai extremele DMR si DML ) sau mixt !! Ar trebui sa incerci sa schimbi si cativa jucatori pentru o performanta mai buna !
    Restul sfaturilor sunt ok ,dupa parerea mea !
    Bafta !

  3. #3
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Iti multumesc de ajutor Stratila Alexandru. In acest moment nu mai am bani sau tokene, deci voi ramane o vreme cu jucatorii astia.

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Iti multumesc de ajutor Stratila Alexandru. In acest moment nu mai am bani sau tokene, deci voi ramane o vreme cu jucatorii astia.
    Ahaa,este timp sa-i schimbi !

  5. #5
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Am schimbat formatia, am avut probleme mari cu acea formatie impotriva echipelor mici. Acum, imi merge bine cu noua formatie.