Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree1Likes

Thread: o mare problema

  1. #1
    Rookie redandblue's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    89

    Exclamation o mare problema

    Am o mare problema...am cumparat vreo 10 jucatori si m-am jucat cu tactica iar acum nu imi mai merge nimic...doar egaluri si infrangeri...pana acum ma folosit timp de 6 sezoane 3(1-dl-dc-dr) 2(dmc) 3(mc) 2(st) si am reusit 4campionate si 1CL....

  2. #2
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Cam asta se intampla cand iti schimbi echipa brusc, banuiesc ca ai multi jucatori cu note foarte mici, incearca sa-i schimbi pe aceia...

    Tot timpul cand faci mai multe transferuri incearca sa-i introduci treptat.

  3. #3
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Prea multe schimbari dintr-o data, maxim 2-3 jucatori noi pe teren, iar tactica trebuie testata amicaluri inainte de a fi aplicata

  4. #4
    Rookie redandblue's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    89
    in amicale castig 5-0...7-0...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    16
    Aceasi problema o am si eu,am transferat vreo 6-7 jucatori si nu-mi merge nici o tactica,doi dintre ei sant de la impresar si nici astia nu trec de nota 7 chiar daca castig.Problema e ca am investit vreo 150 tokeni si o duc mult mai rau ca si inainte

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Asa am fost si eu la inceput. Am transferat vreo 9 jucatori si ii bagasem pe toti in prima echipa. Am pierdut cu 3-1 cu un adversar mai slab. Apoi am scos vreo 5 dintre ei si am bagat jucatori vechi chiar daca erau mai slabi si apoi roteam echipa. De atunci am numai victorii, chiar si cu adversari peste mine. Dar din 20 de meciuri niciun jucator nu are sub 8 jucate.

  7. #7
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by farcasalexxx View Post
    Aceasi problema o am si eu,am transferat vreo 6-7 jucatori si nu-mi merge nici o tactica,doi dintre ei sant de la impresar si nici astia nu trec de nota 7 chiar daca castig.Problema e ca am investit vreo 150 tokeni si o duc mult mai rau ca si inainte
    „Ferguson avea dreptate. Banii nu îţi garantează succesul. Am arătat-o în sezonul trecut, când echipa mea, Porto, a bătut Manchester United. Tot ce contează este conducerea.“ Jose Mourinho

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Vlad Nicola View Post
    Asa am fost si eu la inceput. Am transferat vreo 9 jucatori si ii bagasem pe toti in prima echipa. Am pierdut cu 3-1 cu un adversar mai slab. Apoi am scos vreo 5 dintre ei si am bagat jucatori vechi chiar daca erau mai slabi si apoi roteam echipa. De atunci am numai victorii, chiar si cu adversari peste mine. Dar din 20 de meciuri niciun jucator nu are sub 8 jucate.
    Sezonul asta e ratat oricum,din cupa am iesit,o sa incerc sa ajung cat mai departe in CL,eventual o sa sacrific campionatul de tot ca oricum sant pe 7 si sezonul ce urmeaza poate o fi mai bine

  9. #9
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    amicale cu echipe de nivel 1 presupun nu?

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by redandblue View Post
    Am o mare problema...am cumparat vreo 10 jucatori si m-am jucat cu tactica iar acum nu imi mai merge nimic...doar egaluri si infrangeri...pana acum ma folosit timp de 6 sezoane 3(1-dl-dc-dr) 2(dmc) 3(mc) 2(st) si am reusit 4campionate si 1CL....
    Daca te joci cu tactica pe langa adversari care sunt seriosi in joc ce sa-ti fac?

Page 1 of 2 12 LastLast