Results 1 to 3 of 3

Thread: Am nevoie de niste pareri urgente de la jucatori cu nivel minim de 34....

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3

    Am nevoie de niste pareri urgente de la jucatori cu nivel minim de 34....

    Inainte de toate vreau sa zic ca am un palmares impresionant,,,,, AM folosit 4 tactici ale mele cu care am cucerit aproape tot ce se putea castiga atunci cand nu bagi bani in acest joc.... Dintr-o data am inceput sa iau bataie de la toti cioflengarii care nu au nici o trb cu fotbalul.Este imposibil, este ca si cum ar fi o facatura... Nu m-ai folosesc ce trebuie? sau care e buba? Sau moderatorii jocului m-au depistat ca sunt prea bun si ma penalizeaza )) "ia stai ma ca asta nu baga bani n-are voie sa fie printre primii " O sa atasez niste poze poate ma lamureste cineva,,,,

    Imgur: The most awesome images on the Internet -acesta e lotul actual si tactica ce o folosesc in momentul de fata, vreau sa precizez ca toata echipa este aproape de steluta portocalie,,,adica ii am la 184 jucatorii....

    Imgur -iar aici palmaresul meu. V-as multumi daca as primi niste raspunsuri

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    S-a schimbat sistemul jocului, daca esti un manager activ, vei cadea in campionat cu adversari apropiati calitatii echipei tale, acum esti printre cei mai buni, daca acum faci fata, atunci poti spune ca esti un manager cu adevarat bun. Tin sa mentionez ca degeaba ai jucatori de 5-6 stele daca ei dupa un meci au rating sub 6-7.

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Daca nu stii sa folosesti setarile , nu vei castiga . S-au modificat foarte multe sezonul acesta . Totul se schimba de la sezon la sezon . Asa ca ar trebui sa incerci toate variantele de tactici . Multa bafta !