Results 1 to 5 of 5
Like Tree3Likes
  • 1 Post By florian slaniceanu
  • 1 Post By Valentin Nicolae
  • 1 Post By florian slaniceanu

Thread: Finala cupa !!! (iau bataie)

  1. #1
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235

    Finala cupa !!! (iau bataie)

    Pai in primul rand am sa va zic ca am avut un parcurs care si pe mine m-a mirat in Cupa, deoarece de obicei aveam foarte mult ghinion(mai ales in ultimii ani). In finala voi juca cu o echipa cu 2 nivele mai mare ca mine (eu 27,el 29),care are jucatori si de 8 stele,mai exact 3 (calitatea medie: eu 152,7 si el 160,7). Echipele sunt:
    -A mea: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    -A lui: https://www.facebook.com/photo.php?f...=3&theater(cea din dreapta)
    Va rog sa imi dati niste sfaturi despre cum sa-l inving. Orice sfat este folositor .Daca vreti mai multe informatii despre oricare dintre cele doua echipe intrebati-ma !!!
    Meciul este maine la ora 18:00.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    sfaturi despre cum sa il invingi nu stiu daca poate da cineva.

    cateva sfaturi ajutatoare:

    1. verifica la datele contractuale ale jucatorilor - sa ai la toti jucatorii contracte pe 3 ani (cu exceptia celor care se retrag), acolo unde nu ai 3 ani, marestele contractul;
    2. toti jucatorii care o sa intre in joc sa aibe moral si conditie la maxim.
    3. seteaza prima de joc la maxim
    4. incearca sa fi on la momentul partidei
    5. la setari de joc as merge pe atac puternic, joc mixt, presing avansat, deposedare dura, pase mixte si fortare contraatac (dupa primele 15 minute de joc as renunta la presing avansat si as trece la presing redus)

    Succes!!
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Pai...
    1.Din primul 11 decat portarul si atacantul central ii aveam in ultimul an de contract, dar i-am rezolvat.
    2.Moral au full nu e problema , dar la odihna...e mai greu adica particip in toate competitiile: loc 2 Campionat;semifinale in Liga Campionilor si finala in Cupa ... cred ca am propadit peste 100 de pachete de odihna sezonul asta .
    3.Sincer eu pun prime decat la meciurile grele,de obicei punand suma cea mai mica dupa 0, deoarece daca o pun la maxim nu mai raman cu nimic. Intre:
    -0;
    -3,75 M;
    -7,5 M;
    -11,3 M;
    -15 M;
    cred ca am sa aleg 11,3 M, ce o fi, o fi.
    4.Faza cu urmaritul meciului o fac la toate partidele...in afara de cele de dimineata de la ora 06:00 sau cand sunt noaptea 02:00
    +ca de obicei am asigurat minim 1-2 suporteri.
    5.Setarile: majoritatea le am exact cum ai spus tu, dar nu stiu de ce as pune atac puternic...adica tipul cu care ma bat are un lot cu mult mai buna ca mine.
    In caz ca el o sa inscrie primul am sa pun intradevar atac puternic, joc mixt,pressing avansat etc. ,fortand atacul si punand sageti la diversi jucatori,pentru ca asta ar fi singura solutie de a mai spera ceva de la meci.
    In concluzie,iti multumesc pentru sfaturile tale ajutatoare si astept si alte sfaturi sau pareri .

  4. #4
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    OLE OLE OLE OLE A.S. Mozaceni a luat CUPA
    Finala cupa !!! (iau bataie)-12644711_1025262604213230_7675263964117014496_n.jpg
    Multumesc pentru sfaturi FLORIAN !!!
    florian slaniceanu likes this.

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    felicitari!
    Valentin Nicolae likes this.