Results 1 to 5 of 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Fllo Cristea
  • 1 Post By Fllo Cristea

Thread: Ajutor

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    3

    Ajutor

    Probez




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by nedeledavid View Post
    Probez




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    mah..faina proba,esti david din baia mare si cam atat.Dar ce ajutor vrei??AAAAAAA....aici e lauda ca avem echipa de 8 stele imediat,ca pana la urma chiar nu inteleg ce e cu postarea asta?.Daca nu revii cu un print unde e tripla investitia ti-e degeaba la nivelul ala...

    PS:imi place macar ca mancati "mamaliga romaneasca" in timpul asociatiilor.Spaghetti,orez specialitati chinezesti toti is in stare sa faca si sa o bea..))
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    cred ca cele 7 stele sunt degeaba si cere ajutor pentru ca si-a furat-o de indonezian

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    mah..faina proba,esti david din baia mare si cam atat.Dar ce ajutor vrei??AAAAAAA....aici e lauda ca avem echipa de 8 stele imediat,ca pana la urma chiar nu inteleg ce e cu postarea asta?.Daca nu revii cu un print unde e tripla investitia ti-e degeaba la nivelul ala...

    PS:imi place macar ca mancati "mamaliga romaneasca" in timpul asociatiilor.Spaghetti,orez specialitati chinezesti toti is in stare sa faca si sa o bea..))
    Ai inebunit frate . Sunt o mulțime de player care au echipa si de 180% care își cresc jucătorii prin asociație . La mine nu mi joaca echipa . Nu vreau sa ma dau mare cu nimic .
    Cine are echipa mare știe despre ce este vorba


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by nedeledavid View Post
    Ai inebunit frate . Sunt o mulțime de player care au echipa si de 180% care își cresc jucătorii prin asociație . La mine nu mi joaca echipa . Nu vreau sa ma dau mare cu nimic .
    Cine are echipa mare știe despre ce este vorba


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    imi pare rau mestere,succes in continuare.Eu am echipa mica,nu ma bag cu voi astia granzii..habar nu am despre ce vorbiti

    ps:totusi vreau sa te intreb ceva.Ai auzit sau stii ce e ala un "cont pentru asociatie"????have a nice day mestere
    Last edited by Fllo Cristea; 12-08-2016 at 09:17 AM.
    florian slaniceanu likes this.