Results 1 to 3 of 3
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Mihai Gata
  • 1 Post By Mihai Gata

Thread: Transferuri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    2

    Lightbulb Transferuri

    Salutare fani TE!
    Nu stiu cat adevar poate exista in urmatoarele observatii,dar sincer pe mine ma cam pun pe ganduri caci le traiesc in ultima perioada sezon de sezon.
    1. Am observat ca din momentul in care apar ofertele de la managerul asistent (cele cu token-uri nulte, ex 79T) si mai ales daca este vorba de portari, rezultatele in meciuri sunt total surprinzatoare (infrangeri pe linie cateva etape) daca nu achizitionez nimic din cele trei oferte.
    2. Cu cat stau mai mult pe transferuri si cumpar jucatori, cu atat mai multe infrangeri contabilizez . A inceput sa-mi fie frica atunci cand fac cate un transfer, parca nici nu-mi vine sa folosaesc noua achizitie deoarece ori face penalty, ori fault din care iau gol sau ia rosu .
    3. Am echipa binicica, nu sunt superstaruri dar sunt ok, castig meciuri fara surprize de proportii. La un momend dat ma hotarasc sa fac ceva transferuri, dar deh, sa fie ceva de "clasa" si sa trag pentru realizarea Triplei,asa ca baga ceva banuti si cumpar token-uri pentrru cateva transferuri din Sectiunea doi - de la Impresar (ceva de 69T si poate 64T- total 2-3 jucatori), bag antrenament pe ei si ii ridic la 7 stele, restul echipei bineinteles cu 6 stele (nici nu concep altfel). Ei, si de aici incepe distractia, pierd meciuri pe linie si abia-abia daca iau campionatul, cu emotii maxime desigur!
    Deh, ar mai fi multe de spus, dar astept si de la voi ceva comentarii pe cele trei puncte enumerate mai sus - si altele desigur. Sigur din experienta voastra ma puteti contrazice sau aproba, tocmai asta cred ca este si scopul, sa gasim o explicatie cat de cat logica impreuna si care sa ne ajute sa intelegem cat de cat aceste chestii bizare!
    florian slaniceanu likes this.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    sal

    pot sa iti confirm si eu, din experienta proprie, ca NU am castigat nici o tripla cand am investit bani in tokeni si cand am cumparat de la impresar sau asistent.

    au fost sezoane cand investeam cate 20 - 30 eur pe sezon si nimic.

    de cca 1 an am renuntat sa mai bag bani in acest joc si ma decurc doar cu tokeni oferiti gratis de joc si fara nici o investitie am realizat de 3 ori tripla (din care ultimele 2 sezoane)

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    2
    Ok, multumesc pentru raspuns @florian si bafta in continuare, la cat mai multe triple
    florian slaniceanu likes this.