Results 1 to 3 of 3

Thread: Ce tactica si formatie sa folosesc ?!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    BUZAU
    Posts
    28

    Ce tactica si formatie sa folosesc ?!

    Joc cu urmatoarea formatie si tactica de joc care din pacate la level 33 nu prea da roade si va rog pentru un sfat bun
    Ce tactica si formatie sa folosesc ?!-formatie.jpgCe tactica si formatie sa folosesc ?!-tactica.jpg

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    4-3-1-2, Presing redus, deposedare normala sau dura in functie de echipa adversa iar la mentalitate ofensiva si combina cu defensiva ca sa ti si de mingie pe parcusul unui meci, cu un amc pasator/marcator de calitate si sa fie cu abilitate lovituri libere, ar trebui sa fie ok, dar crede-ma ca daca serverul nu vrea sa joace echipa nu joaca, sti asta ))

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    BUZAU
    Posts
    28
    Sagetile sunt bine puse dupa orientare (ofensiv-rosu ,defensiv-albastru) ?Cam care este tehnica ? Spre exmeplu dmc-ul coboara in aparare alaturi de cei doi fundasi dc care nu au nici o sageata si raman trei in aparare( sa nu ramana apararea descoperita) ,iar restul urca in atac ?Intreb ca toate astea le-am luat dupa forumurile de pe net ,iar unele se pare ca au fost gresite -spre exemplu am avut o alta schema in care toata echipa inclusiv fundasii au urcat in atac si am ramas descoperit incasand astfel pe teren propriu 5 goluri !!!