Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By TuninGGamer

Thread: Pozitie jucator

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    BUZAU
    Posts
    28

    Pozitie jucator

    Ce se intampla daca un jucator nu este pozitionat corect in teren adica nu corespunde postului ?Cat de mult influenteaza ?
    Spre exemplu pentru 4-5-1 v style nu am un jucator pe partea stanga adica un AML si folosesc in locul lui un AMC care nu corespunde pozitiei in teren
    Pozitie jucator-pozitie-necorespunzatoare.jpg

  2. #2
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Un jucator care joaca intr o alta pozitie decat cea pe care o detine nu are vre o influenta semnificativa(pierzi 2-5% posesie),poti sa incerci in 2,3 amicale,dar dak jucatorul este bun,o sa dea randament si intr o pozitie diferita de cea pe care o detine

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #3
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Decat sa joci cu un jucator in afara pozitiei lui, mai bine joci o tactica nebuna dar cu jucatorul pe pozitia lui.

  4. #4
    Rookie FC Dacia Terra's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    69
    Am observat ca se poate întâmpla una din doua situatii: ori nu joaca la randamentul normal de pe poziția sa, ori e MOTM.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  5. #5
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by DANUT48 View Post
    Ce se intampla daca un jucator nu este pozitionat corect in teren adica nu corespunde postului ?Cat de mult influenteaza ?
    Spre exemplu pentru 4-5-1 v style nu am un jucator pe partea stanga adica un AML si folosesc in locul lui un AMC care nu corespunde pozitiei in teren
    Improvizează fără frică,doar să ții cont ca aptitudinile jucatorului să fie cât de cât apropiate de postul pe care vrei să-l joci.
    Spre exemplu: un mijlocaș de bandă ar fi mai potrivit să joace un post de winger decât un mijlocaș ofensiv central ... ș.a.m.d.

    Zaharia Cristian said:
    02-12-2017
    Decat sa joci cu un jucator in afara pozitiei lui, mai bine joci o tactica nebuna dar cu jucatorul pe pozitia lui.
    Decât să redecorezi toată sufrageria mai repede schimbi un Van Gogh cu un Grigorescu și nu v-a observa nimeni )
    madflo19 likes this.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    75
    Poti juca si cu el acolo , fara probleme . Bafta !