Results 1 to 3 of 3

Thread: En sonunda bana bunu yaptirdiniz

Rookie lionboys's Avatar

Angry En sonunda bana bunu yaptirdiniz

http://forum.topeleven.com/saha-dizi...k-vol-2-a.html Burada bir konuyu dile getirdim,15 maçtır bir adamı yenemiyorum ve şampiyonlar ligi finalini yine aynı adamla bugün maç yaptım klasık yıne yenıldım 2-1 skorla.sırf belki bir işe yarar diye 2 tanede gözlemciden oyuncu aldım ama nafile.37.seviyedeyken yani yarından sonra 38.seviyeye çıkacakken.1.seviyede küme düşmekte olan bir takım devraldım.yarın son maçımı oynayacağız.ligde kalsamda sorun değil düşsemde.eğer bu takımlada bir şey çıkmazsa oyunu tamamen bırakacağım.38.seviyeden 1.seviyeye geçmekde sağlam döt ister.buyrun yeni takımım

38.seviyeye kadar hiç küme düşmedim ama 13 lig şampiyonluğu 1 şampiyonlar ligi şampiyonluğu ve uluslararası kupanın olmaması ve bir adamı 15-20 maçtır 1 tek yenememek acayip canımı sıktı.uamrım yenı takımımla rüzgar bu sefer bana doğru eser.

eski face adresimi kapattım.yeni face adresimle pazartesi yeni sezon yeni takım ve 1.seviyeden itibaren bakalım ne yapacağız göreceğiz hep beraber.
    Last edited by lionboys; 05-01-2015 at 05:52 PM.

Rookie lionboys's Avatar
    o değil şimdi düşündümde en iyi şimdi yeni bir face hesabı açıp ıkı gün sonra top eleven a sıfırdan başlamak

Rookie lionboys's Avatar
    bugün yeni takım aldım birde ne göreyim takım kupada otomatik elenmiş,yok abi bırakıyorum bu oyunu onlıne soccer manager e geçiyorum