Results 1 to 2 of 2

Thread: Takımım ve Taktiklerim nasıl?

Newbie

Question Takımım ve Taktiklerim nasıl?

AMC oyuncum şuan yok ama 4-5 yıldızlı genç bir oyuncu alacağım. Orta sahada ki 3'lü oyuncudan tekini kesip yeni alacağım oyuncuyu AMC'ye koysam daha etkili olur mu? Bana daha iyi olurmuş gibi geliyor.
    Takımım ve Taktiklerim nasıl?-screenshot_2016-03-08-21-26-53.jpgTakımım ve Taktiklerim nasıl?-screenshot_2016-03-08-21-29-11.jpgTakımım ve Taktiklerim nasıl?-screenshot_2016-03-08-21-29-19.jpg
    Üç tane sorum var;
    1- Forvetim 25 yaşında, 4 yıldız ve Birebir Golcü yeteneği var ama maçların neredeyse çoğunda orta saha ve kanat oyuncularım gol atıyor bu forvetim zar zor pozisyona giriyor girse de saçma sapan hareketler yaparak kaybediyor. Satıp yerine 18-23 yaş arasında 4-5 yıldız başka bir forvet mi alayım yoksa taktikten mi kaynaklanıyor?

2- Ben normalde 4-2-3-1 oynuyordum, savunmayı 2 bek 2 stoper şeklinde oynatıyordum ama beklerin hiçbirisi ne gol atıyor ne de attırıyordu, orta yapsa ona da eyvallah ama ileri çıkıp orta bile yaptıklarını görmedim. Bek yerine şuanda yaptığım gibi 3'lü savunma oynatsam hücumda eksiklik olur mu?

3- Son olarak DML-DMC-DMR bu üç mevkii ne işe yarar, DMC bildiğim kadarıyla oyun kurucu rolünde oynuyormuş bu oyunda? Yıllardır Football Manager oyunu oynadım ama ilk amatör dönemlerim dışında hiçbir zaman DMC mevkii'sin de oyuncu oynatmadım, hep AMC'de ki oyuncumu oyun kurucu rolünde oynattım.

Newbie
    Fikirlerini paylaşacak yok mu?