Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45
Like Tree10Likes

Thread: Gol kralları hep benim takımdan çıkar.

Rookie

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.

İlk 3 sezonumun ikisinde gol kralı bende çıkmıştı. Onların ekran görüntülerini almak o zaman aklıma gelmedi. Keşke oyunda gol kralı olan oyunculara da altın ayakkabı falan tarzı bir şey verilse.

4. sezonum

5. sezon

6. sezon

Ve bu da şuan oynadığım 7. sezon henüz son maçlar var ama muhtemelen değişen çok bişey olmayacak.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 ve 2 sezonlarda da gol kralı benden çıkmıştı. Sadece 3. sezonumda gol kralı benim takımdan değildi.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    İlk 3 sezonumun ikisinde gol kralı bende çıkmıştı. Onların ekran görüntülerini almak o zaman aklıma gelmedi. Keşke oyunda gol kralı olan oyunculara da altın ayakkabı falan tarzı bir şey verilse.

4. sezonum

5. sezon

6. sezon

Ve bu da şuan oynadığım 7. sezon henüz son maçlar var ama muhtemelen değişen çok bişey olmayacak.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 ve 2 sezonlarda da gol kralı benden çıkmıştı. Sadece 3. sezonumda gol kralı benim takımdan değildi.
    Önerilerde bunu yazarsan iletebilirim

Rookie
    Geçen sezonda gol- asist ve en iyiler listesi gene ben de. Şuan ki sezon ligde 14 takımın 13 ü aktif oyuncu ve gene bütün branşlarda liderler bende sezon sonu gelince onlarıda paylaşırım. Bunlar geçen sezonun sonuçları ( yanlışlıkla şuan devam eden sezonu koymuşum gerçi farketmez zaten bütün sezonlar gene her branş liderim

ibg
    ibg is offline
    Newbie
    .
    Ful kondisyon 8 bonus 11 takım bonusu full model ve oyun kalitesi üstünlüğü ama buna rağmen 2 sıfır kalıp oluyorum bunun hakkında nasıl bir yorum yapın şimdi diceksiniz olabilir maç bu ama . 4 maç böyle oldu ligde adam sonuncu sürekli yenilen adam tek beni yeniyor sonra devam ediyor yenilmeye ya üste sıralardan ya galibiyet ya berbera 4 kere yenildim hepsi son sıradaki adamlar ve beni yenip bidaha yenilmeye devam bu nasıl bir saçmalık arkadaşlar.

ibg
    ibg is offline
    Newbie
    Yani şimdi takım için demiyorum adam 14 sırada galibiyeti yok ama ben ful girip ful kondisyon ful bomusla girom adam yine beni yeniyir sonra yenilmeye devam

Rookie
    ibg ayrı başlık açıp bunları orda paylaşırsan daha fazla farklı cevap alabilirsin. Benim kişisel fikrim ve tavsiyem gol yediğin maçlara göz at. O maçlarda en çok hangi pozisyonda oynayan rakip oyuncusu gol atıyorsa orda sıkıntı var demektir. Bence ;Takımın 4-4-2 dizilişinde olduğu için rakibin AMC oyuncusu varsa en çok gol yediğin nokta budur .Rakibin hücum gücü yüksek MC si varsa ortada oynayan, o da gol atar. Dediğim gibi ayrı başlık açarsan başkaları da farklı taktik ve fikir verebilir.

ibg
    ibg is offline
    Newbie
    Teşekkür ederim .

Rookie
    Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-capture1.jpg

Newbie
    Herhangi bir taktiğin varmı ? Forvetlerin geliştirilmesi konusunda yardımcı olursan sevinirim

Rookie
    Quote Originally Posted by menajer View Post
    Herhangi bir taktiğin varmı ? Forvetlerin geliştirilmesi konusunda yardımcı olursan sevinirim
    taktik maktik yok bam bam bam

Uyguladığım taktikleri bir zamanlar bu başlıkta paylaşmıştım. O zamandan beri fazla değiştirdiğim bir şey olmadı.

https://forum.topeleven.com/saha-diz...4%B1yorum.html

Page 1 of 5 123 ... LastLast