Results 1 to 9 of 9
Like Tree3Likes
  • 1 Post By followyourdreams
  • 1 Post By hnsmby
  • 1 Post By hunterman16

Thread: Oyuncu Gösterişi 2017

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Oyuncu Gösterişi 2017

Selam Menajerler,

İyi bulduğunuz oyuncularınızı bizimle paylaşmanızı isteriz.Bu şekilde oyuncular ve özellikleri hakkında bilgi edinebiliriz.

Örnek oyuncu olarak sizlere paylaşıyorum.

Oyuncu Gösterişi 2017-capture-20170129-121000.jpg

Sizde eminim ki iyi oyunculara sahipsiniz ve resimlerinizi bu bölümde bekliyoruz.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Rookie
    Yaklaşık 6 sezondur takımımda olan bir oyuncum. Takıma geldiğinden beri 5 şampiyonlar ligi kupası, 1 kupa, 6 lig şampiyonluğu ve sayısız kez gol kralı olmuş bir efsanedir kendisi.

Oyuncu Gösterişi 2017-capture1.jpg
    Last edited by Godsend; 02-05-2017 at 09:33 AM.

Rookie
    Resimde ki reisler reisi oyuncu 9 sezondur ilk 11 de oynattığım benim takımın efsanesi olur. İstatistiklerinden nasıl bir oyuncu olduğu anlaşılıyor sanırım. Şöyle söyleyeyim şuan ve son 3 sezondur ideal pozisyonunda oynamıyor yoksa muhtemelen gol istatistiği çok daha yüksekti. Şuana kadar 5 kez ligde gol kralı oldu bana kazandırdıkları;

6 şampiyonlar ligi kupası
    4 kupa birinciliği
    7 lig şampiyonluğu

Bu sezon sonunda reisi ilk 11 den alacağım muhtemelen ilk 11 de ki son sezonu olacak emekli olana kadar takımda tutacağım. Şuanda bile takım ve lig ortalamasının bayağı altında olmasına rağmen ligde gol kralı olarak devam ediyor. Dile kolay 420 maç ilk 11 de oynamış.

Newbie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Resimde ki reisler reisi oyuncu 9 sezondur ilk 11 de oynattığım benim takımın efsanesi olur. İstatistiklerinden nasıl bir oyuncu olduğu anlaşılıyor sanırım. Şöyle söyleyeyim şuan ve son 3 sezondur ideal pozisyonunda oynamıyor yoksa muhtemelen gol istatistiği çok daha yüksekti. Şuana kadar 5 kez ligde gol kralı oldu bana kazandırdıkları;

6 şampiyonlar ligi kupası
    4 kupa birinciliği
    7 lig şampiyonluğu

Bu sezon sonunda reisi ilk 11 den alacağım muhtemelen ilk 11 de ki son sezonu olacak emekli olana kadar takımda tutacağım. Şuanda bile takım ve lig ortalamasının bayağı altında olmasına rağmen ligde gol kralı olarak devam ediyor. Dile kolay 420 maç ilk 11 de oynamış.

Oyuncunla gönül bağı kurduğun apaçık. Benim de böyle bir oyuncum vardı, 3-4 sezon oynatmıştım. Sonra hem takıma onun adını, hem de takımın taraftar grubuna onun adını vermiştim. Alex De Souza nasıl bir fenomense, bazı oyuncular da böyle fenomen oluyor işte

Bence bu adamın emekli olana kadar besle, tokene kıyıp özel antrenörle, her sezon oynatmaya devam et. Phil Parker'lar her zaman yetişmiyor
    Godsend likes this.

Newbie
    Minki, sana top eleven'dan destek mi veriyorlar, itiraf et Nasıl oyuncudur 9-10 ortalamanın altına inmemiş

Rookie
    Quote Originally Posted by followyourdreams View Post
    Oyuncunla gönül bağı kurduğun apaçık. Benim de böyle bir oyuncum vardı, 3-4 sezon oynatmıştım. Sonra hem takıma onun adını, hem de takımın taraftar grubuna onun adını vermiştim. Alex De Souza nasıl bir fenomense, bazı oyuncular da böyle fenomen oluyor işte

Bence bu adamın emekli olana kadar besle, tokene kıyıp özel antrenörle, her sezon oynatmaya devam et. Phil Parker'lar her zaman yetişmiyor
    Kesinlikle. Efsane olan oyuncularımı hiç bir şekilde emekli olana kadar takımdan göndermiyorum. Benim kadro 1 yıldızlı oyuncularla dolu şuan hem bu sayede takım ortalaması da bayağı düşmüş oluyor. Bende hala "erken emeklilik" olayı açılmadı bu yüzden. Eski oyuncuları takımda tutmak takım başarısını etkiliyor mu pek sanmıyorum ama takım ortalamasını düşürdüğü için işe yarıyor.

Bu da kaptan Dani Torre takımın başka bir efsanesi hala kadroda ve emekli olmadı. istatistikleri gene nasıl bir oyuncu olduğunu anlatıyor sanırım. İlk 11 de oynattığım son sezon bile gol, asist ve en iyilerde de zirvedeydi. Son maçlarında şaka gibi ama canlı izlediğim maçlarda yarı sahadan gol attığı oluyordu.

Newbie

Red face benim ihtiyar delikanlı :)

Oyuncu Gösterişi 2017-screenshot_20171029-133724.jpgOyuncu Gösterişi 2017-screenshot_20171029-133727.jpg

Newbie
    18 yaşında almıştım ozamanki 3 dakikalık açık arttırma ile 1 tokene
    Ogünden bugünlere geldik
    Bakalım daha kaç 3lü olacak bu oyuncum sayesinde
    Oyuncu Gösterişi 2017-screenshot_20180125-161757.jpgOyuncu Gösterişi 2017-screenshot_20180125-161802.jpg

Newbie
    herkese merhaba.
    oyuncum Young-Yul Kim henüz 18 yaşındayken takımıma katıldı.
    Takdiri size bırakıyorum.
    Oyuncu Gösterişi 2017-thumbnail_img_7870.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Oyuncu Gösterişi 2017-thumbnail_img_7870.jpg