Results 1 to 5 of 5

Thread: Cum pot vinde un jucator prin negociere ?

  1. #1
    Newbie corporatethug's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8

    Cum pot vinde un jucator prin negociere ?

    Am mai postat aceasta intrebare in sectiunea English, asadar rog moderatorii sa inchida acel thread. Intrebarea ramane valabila in sectiune aceasta. Asadar, cum procedez sa vand un jucator prin negociere ?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Constanta , Romania
    Posts
    10
    Un jucator se vinde prin negociere atunci cand ii faci o abilitate speciala , eventual sa aibe calitate exemplu ''79'' si sa fie aproape de 80 , sa ii mai trebuieasca minim 4 puncte. In caz ca nu primesti oferta schimba-i numele !

  3. #3
    Rookie Mihai Hertz's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Romania
    Posts
    52
    Nu trebuie sa faci nimic. Cand vrea cineva sa il cumpere , vei primi oferta pe el . Ca sa intre automat la sectiunea "Negocieri" trebuie sa mai aiba un singur punct de abilitate pana creste cu 1 * . Ex . media (54 , 55.8 , 55)

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Când cineva face o oferta si nu îmi convine oferta pot sa ii trimit înapoi ce oferta îmi convine mie si el sa dea doar daca ii convine si lui(ex. El trimit o oferta de 1 mil la acel jucător si eu vreau pe el macar 1 jumate)

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Dranca Paul Andrei View Post
    Când cineva face o oferta si nu îmi convine oferta pot sa ii trimit înapoi ce oferta îmi convine mie si el sa dea doar daca ii convine si lui(ex. El trimit o oferta de 1 mil la acel jucător si eu vreau pe el macar 1 jumate)
    Da,poti ! Poti seta ce pret vrei sa primesti pe jucator,iar daca ofertantul va fi de acord iti va accepta propunerea ,daca nu,va astepta pana la expirarea ofertei !