Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Stratila Alexandru

Thread: cum imi iau echipa inapoi ?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1

    cum imi iau echipa inapoi ?

    am luat o echipa de la meneger si dupa 30 de zile vreu echipa mea originala inapoi ? cum faca ca sa o recuperez inapoi ?
    Ms anticipat

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1
    Nu merge să-ţi recuperezi echipa, cica poţi alege altă echipă dupa 28 de zile dar nu prima care ai avut-o. Daca stiam nici eu numai schimbam echipa.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Cum a spus si Ilen şi Elena, din păcate nu merge, trebuia să citeşti cu atenţie când ai schimbat echipa deoarece a fost explicat destul de bine care-s condiţile.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Nu se mai poate

  5. #5
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by Moraru Alexandru View Post
    am luat o echipa de la meneger si dupa 30 de zile vreu echipa mea originala inapoi ? cum faca ca sa o recuperez inapoi ?
    Ms anticipat
    gata echipa aia ramane a ta . cea anterioara ai pierduto . ce nivel ai avut la ea ? daca ai avut destul de mare ai de ce sa regreti plus mai multa munca ai de facut la echipa actuala

  6. #6
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Moraru Alexandru View Post
    am luat o echipa de la meneger si dupa 30 de zile vreu echipa mea originala inapoi ? cum faca ca sa o recuperez inapoi ?
    Ms anticipat
    De ce nu cititi mai intai conditiile si apoi sa faceti o chestie ? Acolo explica destul de clar ca nu iti mai poti recupera echipa odata ce ai schimbat-o !
    Florin Pop likes this.