Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
Like Tree1Likes

Thread: Reclamatie catre admini

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4

    Reclamatie catre admini

    salut, mai fratilor cum este posibil ca eu on zii de zii intru pe joc sa am posesie de 20 la suta si adversarul de 80 la suta, ce iinseamna asta??? ori faceti ceva ori ma las de joc, este chiar bataie de joc, solicit si rejucarea meciului cu,, abdulkerim fc,, jucat la data postarii, scz daca am pus unde nu trebuie si poate ma invata cineva ce sa fac cum sa iau legatura cu admini,
    multumesc frumos

  2. #2
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Ceea ce ai postat tu aici intampla zi de zi unui numar foarte mare de playeri.

    Daca ai 80 la suta posesie nu scrie niciunde ca ai victoria asigurata.

    Cat despre rejucari sau chestii de genu asa ceva nu este posibil.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4
    pai mai Rubenito nu ai victoria asigurata daca ai un bonus de posesie de 80 dar domini meciul si sant sanse destul de mari sa il castigi si in privinta rejucarii unui meci gresit chiar daca am eu posesie ar trebuii rejucat pentru ca posesia ti-o ia atunci cand intri din an in paste sau nu mai intrii deloc, dar eu intru zilnic, si nu ma strofocam asa tare daca era o echipa de pe loc inferior, a fost un meci intre primele 2 clasate respectiv eu pe locul intai la egalitate de puncte cu diferenta de golaveraj in favoarea mea, deci cu meciul asta stricat de server pierd campionatul, acum sau mai intamplat din astea am citit despre asta dar tot timpul in defoavarea romanilor si in castigul turcilor ca mentionez ca echipa mea este fc tikitaka ros albastra si cealalta este cum am spus mai sus condusa de un turc.

  4. #4
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Rejucarea nu este posibila datorita game engine-ului care nu permite asa ceva

    Cu toti am patit lucruri din astea in care nu castigi desi domini meciul total, chiar si eu. Asta e , se intampla la fel si in fotbalul real
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    6
    Salutare. De la finalul campionatului trecut si eu patesc acealsi lucru.

    Indiferent de cat de slaba ii echipa adevrsa are posesie de 80%. Nu am mai castigat nici un meci. Camionatu trecut eram pe primul loc pana in etapa 25 si de atunci pierd incontinuu. atat in campionat, cat si in cupa si champions league.

    Rog un administrator sa ne lamureasca si pe noi in ceea ce priveste acest bug.

    multumesc

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    6
    Rubenito inteleg ce zici, dar de asta exista administratori. Pentru ca cineva sa ii avertizeze despre buguri si sa rezolve problema. Care mai este farmecul jocului daca nu ai nici o sansa de castig. Verifica-mi echipa "Arena FC" (daca ai posibilitatea si o sa vezi contra ce echipe am jucat si ca nu am avut nici macar o victorie. Nu mai are nici un farmec in stilul acesta. Campionatul asta ii compromis.

    Astept un feedback daca ai timp.

    Mersi

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    si eu am condus tot campionatul trecut,iar in meciul decisiv mi-a eliminat cel mai bun fundas in min 8,asa am pierdut neciul si campionatul. iin editia asta e si mai "bine" am 5 accidentati in 3 etape

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    14
    Nu este nici un bug,cei care aveti posesie 20% si adversarul 80% este din cauza ca jucati cu formatii ilegale.
    Cautati pe forum si veti gasi care sunt acestea.
    Fie jucati cu doar 2 fundasi,sau fara jucatori pe benzi,sau fara nici un atacant,toate aceste formatii sunt ilegale si de aceea aveti 20 % posesie.
    Schimbati formatia si veti vedea ca nu va mai fi asa.
    Bafta.
    Rubenito likes this.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Draghici Marius View Post
    Nu este nici un bug,cei care aveti posesie 20% si adversarul 80% este din cauza ca jucati cu formatii ilegale.
    Cautati pe forum si veti gasi care sunt acestea.
    Fie jucati cu doar 2 fundasi,sau fara jucatori pe benzi,sau fara nici un atacant,toate aceste formatii sunt ilegale si de aceea aveti 20 % posesie.
    Schimbati formatia si veti vedea ca nu va mai fi asa.
    Bafta.
    Salut Marius,

    Am atasat formatia in care joc eu. Ii exact aceasi formatie cu care sezonul trecut nu am pierdut nici un meci timp de 24 etape. Incepand din etapa 24 a sezonului trecut si pana azi nu am mai castigat nici un meci. Indiferent de cat de slaba ii echipa contra la care joc problema ii aceasi.

    Mai interesant ii atunci cand joc la mine acasa ceea ce inseamna 5% bonus posesie + 8% de la vizualizarea mea + 2% de la un amic si tot nu pot sa trec peste 20% total.

    Nu v-i se pare ca ii ciudat???

    Attachment 12977

  10. #10
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Este din cauza voastra si nu a jocului

    Postati o poza cu echipa voastra, ca sa nu aveti probleme cu posesia incercati sa aveti jucatorii pe pozitile lor, cel putin 3 fundasi, cel putin 4 jucatori dupa linia de mijloc (mijlocasi + atacanti), nu mai mult de 2 jucatori pe aceasi parte si cel putin un jucator pe fiecare parte.

Page 1 of 3 123 LastLast