Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 79
Like Tree18Likes

Thread: Sezonul 46 (20 Octombrie)

  1. #41
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29
    Rubenito daca eu nu mai trec la nivelul urmator din motivele explicate mai sus,atunci jucatrii mei la sf sezonului tot vor pierde o stea?
    de ex:am atacant de 5 stele daca trec la nivelul urmator o sa fie de 4 stele..SI DACA NU TREC nu ramane tot de 5 stele?

  2. #42
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by costycosty View Post
    Rubenito daca eu nu mai trec la nivelul urmator din motivele explicate mai sus,atunci jucatrii mei la sf sezonului tot vor pierde o stea?
    de ex:am atacant de 5 stele daca trec la nivelul urmator o sa fie de 4 stele..SI DACA NU TREC nu ramane tot de 5 stele?
    Nu vor pierde o stea.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #43
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    5-0 in Cupa, 4-0 in Liga!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #44
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    4-0 in liga astazi
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  5. #45
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by costycosty View Post
    Rubenito daca eu nu mai trec la nivelul urmator din motivele explicate mai sus,atunci jucatrii mei la sf sezonului tot vor pierde o stea?
    de ex:am atacant de 5 stele daca trec la nivelul urmator o sa fie de 4 stele..SI DACA NU TREC nu ramane tot de 5 stele?
    Daca te retrogradezi nu ti se scade nimic tot de 5 stele ramane , doar daca treci la nivelu urmatori scade cate o stea la jucatori

    Deocamdata sunt pe primu loc in campionat la egalitate de puncte cu locu 2 dar un golaverag mai bun , ii cam strans campionatu asta intre primele 4 locuri , ala de pe 4 ii la 3 puncte distanta ...
    In U.C.L. inca nu am jucat

    As avea o intrebare ( in special pentru moderatori ) si nu vreau sa fac topic nou pentru asta fiindca vad ca activitatea din acest topic este mai mare
    Vad ca au fost adaugate cateva embleme si echipamente oficiale ale unor echipe nu prea cunoscute si nu dau nume ca sunt destule , nu este posibil sa fie facute si echipamente pentru vre-o echipa romaneasca in special Steua Bucuresti m-ar interesa pe mine ?

  6. #46
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Dupa o victorie in liga cu 6-1 a venit aceasta victorie senzationala cu 7-1 in optimile UCL


    Sezonul 46 (20 Octombrie)-omg.jpg
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  7. #47
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Bai fratilor conducerea de la top11 isi bate joc de utilizatori sa-mi bag ceva in ei , de obicei is un om foarte calm da azi iar a reusit sa ma scoata din sarite , am avut azi meci cu echipa de pe locu 2 care are 7 puncte calitate mai putin ca mine , eu am avut posesia totala destul de mare 64% si cu toate astea am luat bataie cu 2-1 chiar daca am controlat tot meciu am primit 2 goluri spre sfarsit de meci ( min 83 si 90 ) tipu nici nu a urmarit meciu , am avut bonus de posesie maxim si nu vreau sa spuneti ca tactica ii de vine ca acum 4 etape tipu sia luat bataie de la una cu o calitate egala cu el si cu tactica folosita si de mine in acesta seara si meciu meu nu-i nimic diferit , cum a reusit sa ma bata pe sfarsit de meci aia au conditia fizica maxima mereu sau ce ?
    Echipa mea
    Am tot primu 11 de 5 stele calitate 64 ( inafara de unu de 63 si 2 de 6 stele 65 calitate )
    Si uitati si echipa lui
    Are doar 2 de 5 stele in primu 11 si aia de calitate 60 si 61 , are jucator de o stea in primu 11 ......
    Imi place jocu asta nu vreau sa ma las de el da cu asemenea erori ...
    Fratilor eu nu am pretentii foarte mari de la acest joc nu vreau sa iau campionatu sezon de sezon , cupa si CL nici nu mai zic , totusi din cand in cand vreau si eu sa iau cate un campionat ca daca nu iau ce rost ar mai avea sa joc , nu am mai luat campionatu de 4 sezoane 2 leam pierdeut la 2 puncte si unu la un punct si nu am zis nimic dar daca si asta il pierd cand am niste adversari foarte usori deja fac urat ...

    As vrea sa-mi explicati voi utilizatori loiali al topeleven-ului cum am pierdut acest meci ca poate eu is prost. Si as vrea sa fiu bagat in seama , daca nu voi spama tot forumu asta cu acest mesaj .... deja e nesimtire ...

  8. #48
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Tuturor ni se intampla asta, toti pierdem cu echipe inferioare

    + si eu folosesc 4-3-3 si de fiecare data castig impotriva formatiilor ca a ta
    Last edited by Rubenito; 11-05-2013 at 10:13 AM.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  9. #49
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    vrajeala de 2 bani. jocul asta nu are nici o legatura cu fotbalul. singura strategie in jocul asta e JAPCA. UNDE ATI VAZUT SA NU ITI POTI STERGE CONTUL? HOTIE LA DRUMUL MARE,ASTA E JOCUL ASTA.

  10. #50
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Nu stiu ce sa mai zic ... ala cu calitate egala cu el il bate cu 4-1-2-1-2 si eu cu o calitate mult mai superioara pierd cu aceeasi tactica ...
    Nu-i prima oara cand fac scor urat cu echipa inferioara dar daca nici sezonu asta nu iau campionatu cand am adversari atat de usori ........

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast