Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 79
Like Tree18Likes

Thread: Sezonul 46 (20 Octombrie)

  1. #61
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Costel Capac View Post
    Mno, am batut-o cu 4-0, las-o ca se invata, anul trecut a luat campionatul iar eu am iesit pe 2. Payback anul asta
    Bafta :P
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #62
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Am pierdut prima mansa din sferturile UCL acasa :|
    mihai1984 likes this.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  3. #63
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Le dai prime de victorie?
    Da le dau 900K in campionat si 1.200M in C.L. , maxim e 1.600M ( prima asta o dau in semifinala si eventual C.L. si si meciuri importante din campionat )
    Pana acum 5 zile totul a mers normal cu note bune , dupa ce am luat bataie specificata mai sus nu stiu ce a inceput sa se intample ....
    Pentru campionat de bat 4 echipe locu 1 are 2 puncte avans fata de locurile 2 , 3 si 4 deci locurile 2 , 3 si 4 sunt la egalitate de puncte ...
    In U.C.L. am facut egal acasa in prima runda din sferturi , nu stiu ce sanse am in deplasare avand in vedere ca tipu are calitatea mai buna ca mine ...

  4. #64
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Eliminat din Ucl:| Parea un sezon usor in Ucl dar cand jocu nu vrea nu ai ce sa faci
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  5. #65
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Gata fratilor sa terminat , bag pula in el ca ii o mare bataie de joc , asta-i " ultima picatura "
    Echipa mea ii mai buna ca in primu sezon si ca toate echipele din campionat si cu toate astea rezultatele negative nu inceteaza sa para
    Imi pare foarte rau ca miam pierdut timpu si banii in acest joc , mai ales timpu , miam dedicat foarte mult timp din viata pentru acest joc si chiar a insemnat foarte mult pentru mine , chiar imi place foarte mult jocu asta dar din cauza conducerii de kkt nu mai pot activa aici ... ii bataie de joc
    Rezultatu facut azi in campionat chiar ca nu-l poate explica nimeni lasand la o parte faptu ca ma fost eliminat si din CL , bag pl in el de CL de la inceputu sezonului am zis ca , campionatu ii principalu obiectiv .... o mare nedreptate fata de mine cu ceea ce mi se intampla , 50% din timpul petrecut pe net il dedic acestui joc si cu toate astea ....
    Sa va arat cateva poze cu meciu de azi sa vad ce explicatie gasiti voi :

    Pozitie in Campionat : Eu locu 4 dupa acest esec la 4 pucte distanta de lider , oricum nu mai conteaza acum
    El locu 12

    Calitate : Eu aproape 60.5
    El 50.1

    Echipe:


    Faze meci : Deci cu un om in plus debea am reusit egalarea , plus ca omu 100% nu avea grija de echipa si moralu jucatorilor era foarte slab , sunt foarte sigur de asta , mare bataie de joc ...


    Formatii si Statistici : Aici ii partea cea mai critica a situatiei





    Deci dao-n pizda masii dar de treaba cu asemenea asezare + un om minus din minutu 27 ( accidentatu ) nu am reusit sa-l bat cu 80% posesie ... nici nu mai am cuvinte ....

    A fost bine cat creatori jocului sau cine pula mea il administreaza sia facut treaba , dupaia pula bataie de joc , mer doar pe interesa , aia care baga bani in tokeni sunt saltati in slava si ailalti dai in plm is de omplutura sa aiba cu cine sa joace investitori ( eu am bagat la inceput , a mers bine , dupaia chiar daca a am mai avut tokeni nu am mai facut nimic chiar daca am avut asigurat cel putin 40 tokeni pe sezon pentru transferuri , a vazut ca am bagat si cred ca s-au gandit ca daca nu ma lasa sa mai iau nimic poate bag iar ... mafioti peste tot ... nu mai bine su bagam eu nimic , am prieteni care castiga campionate si Cl , cupa fara sa bage bani in joc , oare de ce ? fiindca admini stiu ca nu au ce scoade de la ei si ii baga in campionate cu dinastea ca ei )

    O sa incerc sa ma las de jocu asta , nu se merita cu o asemenea conducere bazata pe interes
    O sa mai intru peaici sa vad poate gaseste vre-o unu mai destept ca mine explicatie pentru rezultau dezastruos de mai sus , inteleg ti se intampla odata , de 2 ori , hai de 3 ori da mie mi se intampla asa de la inceperea returului ...
    Nu am nimic cu voi astea de aici , voi sunteti niste oameni excelenti , admini principali sunt raspunzatori pentru chestii dinastea ca nu administreaza cum trebuie jocu ...
    Va urez mult noroc de acum inainte , sa castigati cat mai multe campionate , cupe si Ligi

  6. #66
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Campion cu 5 etape inainte de final
    Last edited by Rubenito; 11-12-2013 at 08:27 AM.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  7. #67
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    24 de puncte avans in campionat, in semifinalele CL cel mai sigur, dupa ce am reusit ieri sa castigam cu 3-0 in deplasare si astazi jucam returul din semifinalele cupei, un egal ne-ar fi indeajuns sa ne calificam.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #68
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51

    Salut sunt nou pe aici da vroiam sa va intreb daca cu echipa mea cea care o vedeti pot ajunge lejer la lvl 5 fara sa mai iau jucatori...mai am ceva monezi sa iau da stiu ca mi scad stelele si nust ce sa fac...ce mi recomandati?tks
    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  9. #69
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by mihai1984 View Post

    Salut sunt nou pe aici da vroiam sa va intreb daca cu echipa mea cea care o vedeti pot ajunge lejer la lvl 5 fara sa mai iau jucatori...mai am ceva monezi sa iau da stiu ca mi scad stelele si nust ce sa fac...ce mi recomandati?tks
    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Ps:am bagat ceva banuti) de inceput

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Rubenito likes this.

  10. #70
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Frumoasa echipa Mihai, bravo!
    mihai1984 likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast