nui posibil ca sa cuperi jucatori de la impresar sa le faci antrenamente speciale sa urce in experienta si sa pierzi in truna de la echipe slabe .am cumparat de la impresar cu abilitati (dribler,unu la unu ,atack neasteptat)si vad ca in timpul jocului nici unul nua re abilitate parca nu vad nimic deosebit la ei si vreti sa imi spuneti ca acest joc e corest asta so credeti voi .joc din 2010 si al inceput era bine echipa care avea mai multa exp castiga acum eu care in campionat am cea mai multa exp sant pe 8 cu doar 2 victori sa ma sugeti voi de corecti ce santeti.daca nu rezolvati problema asta si nu ies primul sau cel mult al 2 acest sezon il elimin jocul sia sa voi castiga eu ca nu mai bag bani in voi sau daca nu imi caut sa imi cumpar top elevan hack tocken
si poate asa castig ca cu voi nu e posibil ,dearece voi urmaritis a jarmaniti omul si mai mult il faceti sa piarda sia sa el poate baga si mai multi bani .astyept un raspuns urget la dresa de imeil andrei_ady78@yahoo.es sau ma gasiti pe facb ca pe saitul top elevan nu prea intru