Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
Like Tree3Likes

Thread: Vând/Cumpăr - Transferuri

  1. #41
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    24
    Daca tot imediat fac level 4 as vrea daca se poate sa-mi pastrati un jucator pozitia MR cu calitatea cuprinsa intre 35-40 ofer 5-6 tokenuri +banii acre costa normal acel jucator
    Season III Level III

    Season I: 5th
    Season II: Cup/League
    Season III: ..

  2. #42
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82

    Angry

    Am un sezon bunisor: am ajuns in saisprezecimile CL(eliminat cam pe nedrept) asa cum imi propusesem, joc semifinala de cupa (desi ma gandeam ca ies din primul tur) si in campionat ma descurc binisor deoarece am gasit un 4-4-2 destul de ok pentru lotul meu DAR jocul incepe sa ma calce pe nervi, dupa o serie de rezultate mai putin favorabile incepusem sa-mi revin in campionat si sa reduc diferenta fata de leader la 8 pct, dar ca sa vezi jocul incepe sa faca mismasuri. Accidentati dupa accidentati si astazi un rezultat bomba pentru mine:

    Mai aveau putin gazdele si imi dadeau gol fara sa suteze pe spatiul portii:



    si dupa ce ca am dat 10 tokeni astazi ca sa imi refac macar unul din atacanti sa fie apt de joc (amandoi fiind accidentati) in meciul de az, PAC acelasi atacant refacut astazi se accidenteaza din nou (WTF?!)

    Imi place acest simulator, nu zic daca am cumparat sau nu tokeni ca nu fac ca altii (ex. imi vreau bani inapoi, hotii...s.a.m.d) dar la urmatorul rezultat nefavorabil echipei in acest sezon (unul din cele mai bune sezoane) renunt la aplicatia T11.

    Toate cele bune si sper ca randomul sa fie cu voi si sa aveti cat mai putini thailandezi, indieni si alte natii "sufocate" de acest joc, in campionatul vostru sau sa aveti cat mai multi si sa le trageti una peste nas!

    p.s. scuze, am vrut sa postez in topicul "sez 48" dar din greseala am postat aici.
    Last edited by minasthiryt; 01-02-2014 at 11:59 AM.
    andreii likes this.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  3. #43
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    Vand atacant 18 ani
    Vând/Cumpăr - Transferuri-juc.jpg

    e pentru nivelul 20
    eu sunt la nivelul 24
    e de la academia de juniori
    Last edited by Cosari Dan; 01-16-2014 at 05:00 PM.

  4. #44
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1
    vand atacant foarte bun
    Vând/Cumpăr - Transferuri-sarb.jpg

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345