Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Un chat online

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    12

    Un chat online

    de ce nu faceti un chat online pt discuti in timpul meciurilor(sfaturi pt cei care ii sustinem), stiu ca incarca serverul dar merita o investie, .....

  2. #2
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51
    Da...da cred ca este greu...

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Da asta ar fi unu la mana incarca serverul dar cea mai mare problema ar fi ca ar incepe toti sa se injure si sa faca reclama la alte produse.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51
    Vorba ta intra toti ghelbanii...

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    12
    se pot bana pe perioade, in functie de ce "injura" sau de reclama

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    6
    nu sa se injure ci sa va injure pe voi moderatorii cu jocul vostru de CACAT

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Lavi Mtfk View Post
    nu sa se injure ci sa va injure pe voi moderatorii cu jocul vostru de CACAT
    De ce joci acest joc?dupa parerea mea esti un copil frustrat care nu are mai mult de 100 de cuvinte in vocabular.nu poti posta fara sa jignesti ,esti penibil!

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    tu ce te tot bagi in seama?vezi de treaba ta ca nu m-am adresat tie.tu esti penibil ca te tot bagi in seama.care e rolul tau aici?esti moderator?sau ce esti?nu te mai baga in seama.si pentru cultura ta generala pe care se pare ca nu o ai sa stii ca la 45 ani as mai vrea sa fiu copil.iar in privinta vocabularului cred ca am mai multe cuvinte decit tine.asa ca nu mai fi nesimtit si nu te mai baga in seama.lasa sa imi raspunda cei care se ocupa de acest joc.sper sa nu mai aud de tine

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Daca tu ai 45 de ani inseamna ca problemele sunt si mai grave decat credeam.e un forum si am dreptul sa mi dau cu parerea.scrie undeva ca nu am voie sa postez aici?te crezi un om normal daca la ''45'' de ani pierzi timpu cu un joc de ''CACAT'' asa cum ai zis tu?"

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    asta nu e treaba ta ce fac eu si sa stii ca sint un om foarte normal.ai dreptul sa postezi ce vrei tu dar nu imi raspunde mie pentru ca nu pe tine te-am intrebat.lasa sa imi raspunda cei carora m-am adresat.

Page 1 of 2 12 LastLast