Results 1 to 4 of 4

Thread: Problema Contracte Jucatori

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3

    Angry Problema Contracte Jucatori

    Buna, de ce jucatori mei au la contracte ani ramasi 1 si 2 ? ieri ii aveam la 3 pe toti ...
    Si cei ce au un(1) an ramasi nu mai pot renoii contractu ...

    ps: daca dispar asa peste noapte nu mai are rost sa mai joc jocu asta de rahat !



    ID: 100006772813050

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3
    Mentionez ca ieri eram nivel manager 2 si azi sunt 3 , nu se putea de la 3 ani sa am jucatori cu un 1 ...

    Se pare ca Top Eleven e un joc stil mafiot te fura cat se poate sa faca profit mare ....
    Last edited by Raul89; 11-17-2013 at 08:10 AM.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Raul89 View Post
    Mentionez ca ieri eram nivel manager 2 si azi sunt 3 , nu se putea de la 3 ani sa am jucatori cu un 1 ...

    Se pare ca Top Eleven e un joc stil mafiot te fura cat se poate sa faca profit mare ....
    Probabil din cauza ca jucatorii au ajuns la o varsta si doresc sa se retraga.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3
    Sar putea... au intre 32-34... nuj in ce se numara in joc ani ... dar jucatori nu aveau mai mult de 30 cel mai batran... si cea mai mare prostie la joc e ca daca vrei sal demiti trebuie sa platesti ....iar daca pleaca ei de capu lor si au contract pe 3 ani nuti da nici un ban, cam fura jocu!