Results 1 to 5 of 5

Thread: stele / calitati

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2

    stele / calitati

    Am observat ca o data cu inceputul noului sezon, toti jucatorii au picat cu cate o stea. Nu am apucat sa urmaresc, si la aptitudini au picat? Si de ce ar scadea din stele? Atunci cum poti ajunge la stelele rosii fara sa investesti tokeni si sa ii faci tu "manual" sau prin impresar?

    Nu ar fi o idee sa scada doar la cei batrani si la cei tineri sa ramana nivelul lor?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut, stelele sunt doar repere vizuale, calitatea jucatorilor ramane aceasi.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2
    Sunt incepator si nu am bagat de seama daca si calitatile au scazut. Atunci si referitor la stelele rosii sunt doar de fatada, aptitudinile alor mei pot ajunge prin antrenament la nivelul alora cu stele rosii?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    6
    Da,daca jucatorii tai vor avea calitatile celor cu stele rosii,vor avea si ei stelute rosii.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    stelele sunt repere, cand ajunge un jucator la un alt nivel, pentru nivelul respectiv nu mai este de 5 stele este de 4 (asta a fost un exemplu, si asa mai departe ... )