Results 1 to 2 of 2

Thread: Problema cu meciurile

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2

    Problema cu meciurile

    Buna ziua!
    Am o problema in legatura cu niste meciuri.Am ajuns in ambele finale din cupa si liga campionilor si am 3 meciuri in decurs de 9 ore; e aproape imposibil sa le castig toate mai ales ca sunt puse si la ora 3 sau 6 dimineata.E normal sa se intample asta?De programat meciurile nu pot pt ca sunt pe teren neutru iar in campionat joc in deplasare.Daca se poate face ceva va rog sa-mi spuneti.
    Multumesc!!

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    salut, nu ai ce sa faci, este greu sa castigi tot ce se poate castiga adica si campionat si cupa si liga, ori iti alegi un obiectiv care este mai important pentru tine si sa iti menajezi anumiti jucatori pentru obiectivul respectiv ori incerci sa le castigi pe toate cu ce ai sau ... desigur, mai este si varianta numarul 3, sa investesti tokeni in tratamente pentru refacere jucatori, daca vrei sa castigi tot trebuie sa investeti. Si eu am avut 3 meciuri pe zi ca si tine si mi-a fost foarte greu, in campionat inca sunt pe locul 1 si mai am doua meciuri, in cupa am castigat finala dar in liga din pacate am fost descalificat in semifinala de o echipa mult mai slaba.