Results 1 to 6 of 6

Thread: serie de intrebari:

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    In your Desktop
    Posts
    2

    Post serie de intrebari:

    salut,sunt nou in acest joc si nu stiu prea multe si voi cere explicatii :

    1.ce formatiune mi-ar fi buna? si cu sagetiile alea ce fac?

    medie de stele: 13.8

    2.ce mod este de a avea mai multi tokensi fara a baga bani?

    3.la antrenamente ce sa fac sa upgradez jucatorii sa aiba cat mai multe stele ce trebuie sa urmaresc?

    4.si la sfaturi antrenor ce sa pun?

    5. la ce ora si in ce zi e cel mai bine sa licitez ca sa castig fara a consuma multi tokensi?
    Last edited by Razvan Ionescu; 12-24-2013 at 08:28 AM.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    24
    Sa incepem
    1.Depinde ce formatie are adversaul dar cel putin eu folosesc 3-4-1-2 cu un amc cu sageata in spate
    Sagetile spun sugatorului ce sa faca;ex: un mc ii pui sageata in spate sare in defensiva
    2.Exista doua moduri :
    1.Intra pe telefon si acolo sunt multe oferte (eu am castigat peste 20-25 tokenuri)
    2.Semneaza un contract Tv eu as recomanda al doilea
    3.Nu fa antrenamente cand ai 2 meciuri pe zi (obosesc jucatorii) daca nu ma indoiesc la fiecare meci (inafara de portar) iau cel putin 1 punct care il pui dupa preferinta ta (atacant ofensiv si mental) etc.
    4.Depinde de formatie si stilul de joc
    5.Sambata/Duminica pe la un 6:30/7:00 ca atunci mai ales de sarbatori sunt plecati nu ai voie sa se trezeasca repede n-au net etc

    Ps. Tokeni nu Tokensi
    Season III Level III

    Season I: 5th
    Season II: Cup/League
    Season III: ..

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    In your Desktop
    Posts
    2
    si cu antrenamentele? sa fac 1 din fiecare categorie pe zi?


    adica intindere,cardio,meci de antrenament per zi?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    24
    Pai daca ai un meci pe zi atunci dai un cardio/intindere daca ai 2 sau ami multe eu dau doar o intindere dar mai rar
    Season III Level III

    Season I: 5th
    Season II: Cup/League
    Season III: ..

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1
    salut mai fratilor.sunt si eu nou pe aici niv 4 si nu inteleg un lucru:la sponsorizare tv am semnat cu topofone cel care promite ca iti da tokenuri-le 21 la numar in avans.este pt a 2 oara cand semnez cu ei si tot nu am primit tokenuri-le si nu inteleg de ce (prima data am semnat in ziua a 7 a campionatului si a 2 oara in ziua a 11--- acolo spune ca e valabil intre zilele 7 si 28) ?? sa imi explice si mie cineva. va rog mult
    Last edited by 3n3a; 12-27-2013 at 07:41 PM.