Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree7Likes

Thread: Tokeni

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3

    Tokeni

    Din curiozitate citi tokeni a-ti dat cel mai mult la o licitatie?

    Incep eu si cred ca sunt cel mai nebun 50T si am pierdut si licitatia.)
    marius6871 and Eco Wijaya like this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1
    am vazut o poza care a licitat pana pe la 120 de tokeni ..deci..cine stie catte licitatii dubioase mai sunt
    Eco Wijaya likes this.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    101 am dat cel mai mult.
    Eco Wijaya likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    salut am si eu o problema am cumparat tokenuri de la google play mi-au luat bani si acum nu mai imi dau tokenurile 25 de euro cum pot face sa fac reclamatie la acest site ca nu stiu marius_italia91@yahoo.com va rog datimi un mail cu detaliile va multumesc
    Eco Wijaya likes this.

  5. #5
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    am dat la licitaie pe un jucator aproape 59 de T si in final am pierdut ( cred ca era bot sau ceva fiinca cand m-am uitat la echipa lui scria la tot TEST , la bani scria 999999999 $ )
    Eco Wijaya likes this.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    ionutz: alta chestie care ma uimeste la tine cum a fost si faza cu 200 euro ... daca licitezi pentru un jucator tu nu iti studiezi concurenta ? daca ai vazut ca are nelimitat cine stie ce hack o fi si nu ai nici o sansa pentru ca are si tokeni la fel de multi ca si bani ? nu e logic ?!
    Eco Wijaya likes this.

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Akaelite Ionutz View Post
    am dat la licitaie pe un jucator aproape 59 de T si in final am pierdut ( cred ca era bot sau ceva fiinca cand m-am uitat la echipa lui scria la tot TEST , la bani scria 999999999 $ )
    Asta nu o mai cred.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by sclifositu View Post
    ionutz: alta chestie care ma uimeste la tine cum a fost si faza cu 200 euro ... daca licitezi pentru un jucator tu nu iti studiezi concurenta ? daca ai vazut ca are nelimitat cine stie ce hack o fi si nu ai nici o sansa pentru ca are si tokeni la fel de multi ca si bani ? nu e logic ?!
    Nu există nici-un hack şi spun aşa prin absurd, dacă ar avea hack şi-ar lua de la impersar şi i-ar face prin antrenor personal de 9 stele.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Marius Mihai View Post
    salut am si eu o problema am cumparat tokenuri de la google play mi-au luat bani si acum nu mai imi dau tokenurile 25 de euro cum pot face sa fac reclamatie la acest site ca nu stiu marius_italia91@yahoo.com va rog datimi un mail cu detaliile va multumesc
    Salut Maris, incearca sa trimiti un email la support@nordeus.eu (in limba romana e ok)
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    catalin : tot tipul asta zicea ca a bagat 200 euro in joc, acum zici ca se lupta cu unul ce avea nelimitata ... ce sa inteleg ?

Page 1 of 2 12 LastLast