Results 1 to 2 of 2

Thread: buna seara

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7

    buna seara

    acum cateva zile am lasat un mesaj cu cei care vor sa se alature sai dam injutecata pe top elevan .In seara asat am sa ma prezint si am sa spun cateva lucruri despre acest joc cum va fura si asa voi face de acum inainte in fiecare seara voi scrie un articol despre ei ,curand am sa imi fac si o pagina de gogle care se va intitula anti top elevan
    CUM am ajuns aici poate va intrebati ,simplu am intrat in acest joc in anul 2010 cred ca era pe la inceputul jocului acum sant la nivelul 37 dar trebuia sa fiu la nivelul 45 cred.La inceput era totul ok adica echipele bune castigau ,ei de jumatate de an sau mai bine sa schibat multe , in sensul ac au inceput sa insele far nici un fel de scrupule fara frica .Urmaresc zilnic meciurile fac schibari apsolut totul dar abia reusesc sa fac 3 victori consecutive avand cea mai buna echipa din campionat.cu aceasta ocazi am spus sa imi mai fac un cont sa vad daca merge la fel....supriza pana la nivelul 5 a fost ok cum am intrat la nivelul 6 care sant acum a inceput inselatoria .apropo cele doua echipe sant nivel 6(fc vaslui chity) iar cea de a 2 de nivel 37 (fc andres).Mai mult am sa vb de nivel 37 ca acolo sant cele mai grave probleme .In echipa de nivel 37 am bagat cei mai multi bani chia acest sezon am bagat 100 de euro .La acest nivel jucatori fac o stea rosie la 180 pct de exp,a mei au ca si toti 2 stele rosi doar unul are una cu 183 exp si unul are 191 cu 3 stele rosi si ce credeti ca sant pe primul nu sant pe 4 cu 5v 2e 2 i.Am vb de echipa de baza adica acei 11 jucatori care joc .Va intrebati cum adica inseala simplu daca vad ca bagi bani de vor face tot timpul sa pierzi ca sa bagi si mai mult si mai mult,toti jucatori mei sant cumparati de la impresar ,dar se pare ca nu stiu fotbal astia (ca o gluma dar adevarata ).Normal acei jucatori trebuie sa fie superi mai ales la ce sume se vand nu dar se pare cfa astia joc mai prost ori sant controlati .puctul 2 subiectul antrenor personal sai ridici experienta am folosit si acesta am un jucator de 191 (3 stele rosi)si de cand l-am facut cu antrenor pers nu mai nimereste poarta oare de ce plus de asta acum daca vreau sa il mai bag la antrenor pers pt 8 pucte de exp ma costa 80 tokeni la un jucator de 24 de ani nu vi se pare putin cam dubios ca miau crescut de la 40 cat era normal la 80 doar pt faptul ca au vazut ca bag bani iar la alt jucator de 23 de ani pt 8 ma costa 56 care normal e max 40 .dar pt seara asta ajunge .vineri seara va voi spune mai multe plus ca curant am sa-mi fac o pagina de internet care se va intitula anti top elevan cu poze si comentari de cum sa nu mai bagati bani in acest joc .va urez o seara placuta .

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    9
    Si eu sunt la LV 6 unde conduc Fc barcelona cu toate ca am cea mai buna echipa din campionat nu am reusit decat 3 victori 1 egal si 5 infrangeri cel mai bine mia mers la lev4 unde am avut 24 de victori 1 egal si o infrangere si la LV 3 am fost pe locul 2 in liga campioninor si primul in campionat

    Enviado desde mi LG-E430 mediante Tapatalk