Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Formatie Ilegala?

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Maine am un meci cu unul care are aceiași tactica. Ai reușit sa il învingi. Ce tactica ai folosit

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    La mine adversarul are calitatea jucătorilor puțin mai mare ca a mea eu am 39 si el are 43 sau 44

  3. #13
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Nu are nici o legatura chestia cu formatia ilegala ! Fiecare joaca cum vrea cu echipa lui,foloseste ce tactica vrea.
    Daca lui ii place cum merge ,e treaba lui !

  4. #14
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Nu-i formatie ilegala. Fii atent, formatia este foarte eficienta si greu de batut. Pe alt cont joc cu acelasi tip de formatie si-s pe primul loc intr-un campionat foarte greu. Toate echipele sunt echilibrate ca valoare (undeva la 35 calitatea medie, sezon 4). Interesant este ca am batut si pe cineva in cupa si m-am calificat mai departe. Cu toate ca avea jucatori de 6,7 stele. Formatiile asimetrice sunt de temut.

    Ti-am trimis mesaj.
    Last edited by Beldea Alexandru; 01-28-2015 at 12:41 PM.

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Si cu ce formație as avea o șansă sa bat o așa formatie

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Eu la calitatea echipei am 39 si el are 44. Ce tactica as putea folosi? Sa am o șansă. In tur am scos un 2-2 după ce el a marcat doua goluri repede min3 respectiv 10. Inca acuma joc pe terenul lui si o sa aibe si posesie mai mare ca mine. In tur eu am avut tactica 3dc-1dmc-3(ml-mc-mr)-1amc-2st si el având tactica de mai sus cu 4-4-2 o părere ceva

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    joaca la totul sau nimic...o formatie ofensiva cu stil de joc atac puternic, iar dak esti primul care da gol schimba formatia in una defensiva si stilul de joc aparare puternica

Page 2 of 2 FirstFirst 12