Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Top kk 11

  1. #11
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Si...Catalin...oricat de nepriceput in ale jocului as fi sau ale fotbalui, in 3-4 anui de cand "joc" simulatorul asta sa castig numai un campionat si o cupa nu ti se pare suspect, macar putin? Am mai specificat intr-un post cum pierdeam titluri in ultimele 4-5- etape cu rezultate "nebug" sau "echipa mica bate echipa mare" cum le spui tu.

    Tin sa precizez: le am cu fotbalul mai mult decat crezi.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  2. #12
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82

    Unde e jucatorul castigat de el? Nici nu a schimbat numele jucatorului nici nimic.


    Daca cumva el nu primeste jucatorul pentru ca are lotul deja prea mare ATUNCI nu ar mai trebui sa poata sa liciteze pentru un jucator nou.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  3. #13
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    minasthiryt, posteaza link-ul direct catre poza nu pot vedea pozele prin link-ul curet.

    Nu stiu care-i problema de ai castigat doar atat dar sunt multi care joaca fara jetoane si au castigat trofee frumoase, am avut si eu un cont secundar pana la nivel 9 am avut 6 titluri locul 1, 2 locul 2, 5 CL, fara sa fiu prea activ, fara sa-i cunosc pe cei de la Nordeus si fara sa bag 1 jeton.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #14
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    minasthiryt, posteaza link-ul direct catre poza nu pot vedea pozele prin link-ul curet.

    Nu stiu care-i problema de ai castigat doar atat dar sunt multi care joaca fara jetoane si au castigat trofee frumoase, am avut si eu un cont secundar pana la nivel 9 am avut 6 titluri locul 1, 2 locul 2, 5 CL, fara sa fiu prea activ, fara sa-i cunosc pe cei de la Nordeus si fara sa bag 1 jeton.
    Pai vezi?! unde e vorba aia despre valoare? nu poti sa scoti doar explicatia: "asae jocul, echipele mici bat la greu echipele mari".

    In fine hai ca nu mai am chef sa-mi fac draci pe jocul asta, ca si asa imi fac aproape in fiecare zi cand intru.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Nu tre sa te enervezi pentru un joc..sunt alte probleme care ar trebuii sa re deeanjeze,asta ar trebuii sa te relaxeze ca pana la urma nu castigi nimic nici daca iesi pe primu loc in campionat nici daca iei ucl nici nimic.deci sa ne bucuram de joc asa cum e.si ca sa vezi faza acum 2 zile l am batut pe unu in ucl cu gol marcat in minutu 90 la el acasa si mai devreme putin ma bate la mn acasa cu gol marcat in minutu 89).

  6. #16
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by minasthiryt View Post
    Pai vezi?! unde e vorba aia despre valoare? nu poti sa scoti doar explicatia: "asae jocul, echipele mici bat la greu echipele mari".

    In fine hai ca nu mai am chef sa-mi fac draci pe jocul asta, ca si asa imi fac aproape in fiecare zi cand intru.
    Bat la greu? Nu cred, e normal sa se intample des (per total) deoarece sunt peste 700.000 de ligi, probabil si mai multe... Nu-i normal daca ti se intampla multe tie si ai echipa mai buna.

    Si eu mai pierd ca toata lumea dar tot am castigat trofee.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #17
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Quote Originally Posted by Catalin Bicu View Post
    Nu tre sa te enervezi pentru un joc..sunt alte probleme care ar trebuii sa re deeanjeze,asta ar trebuii sa te relaxeze ca pana la urma nu castigi nimic nici daca iesi pe primu loc in campionat nici daca iei ucl nici nimic.deci sa ne bucuram de joc asa cum e.si ca sa vezi faza acum 2 zile l am batut pe unu in ucl cu gol marcat in minutu 90 la el acasa si mai devreme putin ma bate la mn acasa cu gol marcat in minutu 89).

    imi place fotbalul indiferent de forma lui ... am fost pe rand: jucator, arbitru si membru al galeriei
    Imi place cand dupa doua trei meciuri echipa isi revine si joaca frumos dar nu poti trece cu vederea acelasi lucru: pierzi trofee la rand timp de 30 si ceva de sezoane desi echipa nu a fost neglijata, ba din contra cand aveam mai putin timp (culmea) ma trezeam cu rezultate fantastice uneori.

    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post

    Si eu mai pierd ca toata lumea dar tot am castigat trofee.
    aha...
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Si eu vad aproape toate meciurile mele in proportie de 90%..eu sper sa ti revii cu echipa si sa castigi cupa campionat si ucl..ar fi fost frumos sa se faca si super cupa sa poti face eventul)..

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    4
    sami bag pula in iel joc,castig 95% din mechuri si pierd in contra de un retardat care nici nu sa presentat sa vada mechu.si asa ies din cupa campionilor,raman pe locul 3 cu 3 victori 1 egal y si 2 infringeri cu acea equipa.is la niv 10 cu jucatori la 69 68 nu mai putin si pierd mechu important,celelalte mechuri pa mis pe iele ca nu folosesc la nimic. daca am ce mai buna equipa cum pula ea pot pierdeeeee??????????
    si vreti sa platesc pentru acest joc de cacat????!!!!!!!!!!!!lam lasat o data si il mai las ca ma pis pe el de joc.

    ca cu asta nu te distrezi asta te face sa te inervezi cind vezi cum sug pula moderadori.

    aici ramane asta.astept raspuns =) va pup.



    (((daca vreti sa nu pierdeti tokeni intrati noaptea si cumparati jucatori intodeauna de 5*.si asa cu 1 token singur poti lua un jucator.mie in funcioneaza...)))
    Last edited by Rares Cristian Miclea; 03-21-2014 at 03:58 PM.

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    6
    daca crezi ca jocul e ok spune-mi si mie cum se poate ca echipe de nivel 15 sa aibe jucatori de 109 115 cind la impresar sint de 99?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast