Results 1 to 7 of 7

Thread: hotie de joc!!!!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2

    hotie de joc!!!!!!

    ce e cu jocul asta????echipa muly mai buna decat cei din liga in care sunt dar totusi iau bataie tot timpul de la echipe care is jalnice.dar totusi cu echpe din ligi mai bune sau echipe mai bune castig tot timpul cum se face asta?????asta e un joc facut pentru bani cei ce cumpara sau altele castiga????cel mai prost joc din cate am vazut panaramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!sa ma p_i_s pe el de joc!!!!!!!!

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Posteaza o poza cu meciurile respective, daca ai pierdut 3,4 meciuri nu vad de ce sa te panichezi si in realitate echipele mari pierd desi pe foaie sunt castigatoare inainte sa inceapa meciul.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    10
    Am observat ca daca ai echipa toata de la impresar pierzi in draci , daca iei cu cap si sti cum sa joci strategic cu 1-2 maxim 3 jucatori faci ravagii. Am pierdut si eu liga cu 1-0 chiar in minutu 89' a dat gol am ramas si eu si amicii mei suporteri surprinsi dar ce era sa fac?.

    Sunt cateva chestii care le'am testat la greu si merge super evident nu mai bat echipele cu scor mare dar inving mereu si acuma am sansa sa merg in campionat/liga/cupa numai pe victorii. E greu jocu ca trebuie sa bagi tokens la greu daca vrei ceva bun.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    5
    cand ai refacut echipa aproape in intregime, ai sa pierzi pe banda! jucatorilor le trb meciuri jucate impreuna! dak ai toti juc de 18 ani, nu au experienta si iar pierzi! iti trb a tactica cat mai buna si o echipa tinuta din scurt! eu recomand k de la lvl 10 sa te poti descurca doar cu juniorii veniti di acdm pt reimprospatarea lotului! oricum 1-3 achizity max pe sezon!

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Tavia Tavia View Post
    cand ai refacut echipa aproape in intregime, ai sa pierzi pe banda! jucatorilor le trb meciuri jucate impreuna! dak ai toti juc de 18 ani, nu au experienta si iar pierzi! iti trb a tactica cat mai buna si o echipa tinuta din scurt! eu recomand k de la lvl 10 sa te poti descurca doar cu juniorii veniti di acdm pt reimprospatarea lotului! oricum 1-3 achizity max pe sezon!
    "cand ai refacut echipa aproape in intregime, ai sa pierzi pe banda!".

    Foarte adevarat.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    De când mă joc top11 am învăţat că sunt jucători cu calitate slabă care i-au note bune, aia-i sfinţi, pot să am de 6 stele şi tot nu-l înlocuiesc pe unul care obţine note bune meci de meci.

    Nu-i o idee inspirată să modifici foarte mult la o echipă deoarece poţi să cumperi anumiţi jucători care deşi au calitate bună e posibil să joace prost.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    3
    eu merg pe o strategie care pana acum sant multumit de randament si de cresterea in valoare a lotului de la un sezon la altu
    si cu mai mult de 1-3 transferuri pe sezon daca ai un lot full de 22 jucatori
    ca sa faci fata de la un sezon la altu necesita cresterea in valoare a jucatorilor si in ce priveste valoarea lor financiara(pretul lor) si a varstei
    eu am lotul de jucatori cu varste intre 19 si 25 ani
    sant la nivel 6 si am valoarea lotului estimata la 118 mil plus un buget de 11 mil
    si la capitolul trofee sant multumit 3 campinate castigate 2 pe pozitia 2 si sezonu acesta am sanse la capionat
    am si o cupa castigata in cupa e cv mai greu de avansat dar nu e o drama daca nu merge in fiecare sezon sa urci mult
    am 1 trofeu ucl, o finala ucl, si un loc 3
    si inca un amanunt un lot full de 22 jucatori it-i permite mai usor integrearea unui jucator transferat prin organizarea de amicale