Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Accidentări în lanț

  1. #1
    Newbie Buffon's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    St. Cloud (MN), United States
    Posts
    3

    Accidentări în lanț

    Sincer nu stiu ce sa fac in acest sezon am avut 7 meciuri, din care 7 accindentati... la momentul de fata mai am 5

    Accidentări în lanț-1281200622fr_450_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Aveti cumva o ideie care poate fi problema? sincer nu sant suparat, fiindca e doar un joc, doar putin dezamagit din cauza acestei situatii. In sezonul trecut am avut 4-5 accidentati (tot sezonul), la inceputul acestui sezon am cumparat si eu 30 de tokeni, ca sa nu am probleme la transferuri, si uitati ce mi-se intampla...

    E ciudat sa ma uit la meciuri, cu frica ca iar mi-se accidenteaza un jucator...

    Daca aveti o ideie, va rog sa ma ajutati. Va multumesc.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    3 din ele pot sa zic ca se explica, se pare ca-ti antrenezi destul de mult echipa, sfatul meu, nu-i mai antrena deloc ca nu rezolvi mare lucru prin antrenamente.

    Oricum, iti dau dreptate, este o problema la acest nivel/capitol. Spre fericirea mea pana acum n-am avut decat un jucator accidentat dar sezonul trecut am avut 22 in 28 de zile si acum 2 sezoane, 25 de accidentati in 28 de zile, dezastru si asta fara sa-i antrenez nici macar odata.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    cred ca asa sunt facute regurile cand ai mai mare nevoie de jucatori atunci se rup ..in special cei care chiar fac treaba . sunt patit

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    22
    Pai ai putea prin a inbunatati gazonul (pentru scaderea sanselor de accidentare) , si nu-i mai antrena atat (sau scoate-i de la "antrenament dificil"- macar punei la normal)

  5. #5
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Horia Xie View Post
    Pai ai putea prin a inbunatati gazonul (pentru scaderea sanselor de accidentare) , si nu-i mai antrena atat (sau scoate-i de la "antrenament dificil"- macar punei la normal)
    Tot degeaba horia nu asta conteaza,la mine toate sunt la un nivel cat de cat avansat antrenamente foarte rar dau la rezerve in rest ii tin pe odihna, si eu de cand a inceput campionatu asta am avut 10 accidentati nu se face bine unu ca se accidenteaza altu sau cei care si-au revenit au jucat un meci la urmatoru iar accidentat am ajuns sa ii vand ptr ca nu am jucatori sa joc si nici sa ii fac bine. Ceva nu e in regula cu jocu e prea de tot foarte foarte multi prieteni se plang de asta,si acum doua sezoane la fel. Chiar nu inteleg ce se intampla

  6. #6
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    1. Conteaza mult calitatea gazonului, horia are dreptate, dar asta in caz ca joci acasa.
    2. Daca jucatorii tai inainte de a intra pe gazon au sub 40% conditie atunci sansele ca ei sa se accidenteze sunt mari.
    3. Daca calitatea gazonului adversarului este scazuta, iar stilul de deposedare pe care el are este dura atunci ai din nou sanse sa ti se accidenteze jucatorii.
    4. Daca ii antrenezi, macar foloseste boosterele verzi pentru a le creste conditia.

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Urat! Si eu am 5 jucatori accidentati..

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    14
    Ce tare, am scris trei reply-uri la topicul asta si nici unul nu e...ceva e dubios aici

  9. #9
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    eu am noroc , doar un MR s-a accidentat de 2 ori sezonu ăsta, dar l-am vindecat tot timpul

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Adrian85 View Post
    Ce tare, am scris trei reply-uri la topicul asta si nici unul nu e...ceva e dubios aici
    Ai dat Enter de fiecare dată când ai vrut să postezi?

Page 1 of 3 123 LastLast