Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Cosmote

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    2

    Cosmote

    AVETI IDEE DC NU MAI POT CUMPARA TOKENI SUNT PE RETEAUA COSMOTE SI ACUM NU MAI MERGE DECAT VODAFON SI ORANGE ... TRIST ....

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Dupa parerea mea cei care ofera serviciile de achizitionare tokeni(centili mai exact),nu au un contract cu cei de la cosmote si din acest motiv nu poti face achizitia !

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Pascaliu Alexandru View Post
    AVETI IDEE DC NU MAI POT CUMPARA TOKENI SUNT PE RETEAUA COSMOTE SI ACUM NU MAI MERGE DECAT VODAFON SI ORANGE ... TRIST ....
    Pe viitor, foloseste caractere 'mici', iar răspunsul la întrebarea ta este exact ce a spus Stratila Alexandru. Cei care oferă serviciile de cumpărare, nu au un contract între ei şi cosmote, din păcate nu avem cum să facem ceva în acest sens, nu depinde de noi.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    2
    a mers pana acum in fiecare sezon cumparam prin telefon in fine oricum va multumesc

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3
    Asta era si marea mea problema!Sunt player si payer de ani de zile si plateam tot prin Cosmote...Faceti va rog frumos ceva pentru a ne putea cumpara si noi tokeni!
    1. Mi se pare discriminant! (Orange si Vodafone pot,Cosmote nu!)
    2. In fond si la urma-urmei,banii de pe tokeni intra la voi in buzunar,deci trebuie sa faceti ceva.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Cel mai bun sfat, dati-le mail ( chiar si in romana ) celor de la Nordeus si sunt sigur ca va rezolva problema. M-au ajutat si pe mine.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3
    Multumesc de sfat!Invata-ma si cum,pls!

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Pai....
    "Buna ziua! Am si eu problema, de ceva timp ma straduiesc sa cumpar tokeni prin reteaua de telefonie mobila Cosmote,dar din pacate nu se mai poate decat din reteaua Vodafone si Orange. Eu detin o cartela Cosmote si v-as ruga daca se poate face ceva ca sa pot cumpara din nou prin reteaua Cosmote. Vreau sa va spun ca inainte se putea si prin reteaua Cosmote. Astept un raspuns si daca se poate face ceva ar fi o mare multumire pentru mine.
    Va multumesc!

    Uite si mailul support@nordeus.eu
    Last edited by Alecs Spd; 07-30-2014 at 08:34 AM.

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Daca vrei poti trimite cum am scris eu sau il poti reformula. Sper ca ti-am fost de ajutor.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3
    Multumesc mult,Alecs!Sper ca ai reusit sa-ti cumperi tokeni!

Page 1 of 2 12 LastLast