Results 1 to 10 of 10

Thread: forma jucator

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    21

    forma jucator

    Salut,

    De ceva meciuri jucatorul urmator nu prea da randament si nu stiu exact ce parere aveti ...sa-l tin (avand in vedere ca are 19 ani si 25 skill) sau sa-l pun pe lista de transferuri din moment ce are nota 7 cel mai mult ?

    forma jucator-vargas.jpg

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by never2far View Post
    Salut,

    De ceva meciuri jucatorul urmator nu prea da randament si nu stiu exact ce parere aveti ...sa-l tin (avand in vedere ca are 19 ani si 25 skill) sau sa-l pun pe lista de transferuri din moment ce are nota 7 cel mai mult ?

    Click image for larger version. 

Name:	vargas.jpg 
Views:	41 
Size:	50.9 KB 
ID:	27589
    Cel mai indicat este sa-l vinzi,daca un jucator nu da randament. Din cate observ in ultimele 5 meciuri a luat maxim nota 7. Parerea mea este sa-l vinzi.

  3. #3
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    da!!!...vinde-l....si iti spun de ce: eu am cumparat un mijlocas care avea numai 5 si 6 note....si la mine a inceput tot asa in primul meci...tot cu nota mica...dar apoi de la al doi-lea meci a urcat la 7 si acum din 8 nu iese. deci....daca nu da randament cu echipa ta... vinde-l.

  4. #4
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Asa cum ti-au spus si colegi,idicat e sa il vinzi mai ales ca a jucat 5 meciuri si nu a dat randament, si eu am patit asa cu un mijlocas dupa ce ma-m zbatut sa il iau nu a dat randament deloc in 3 meciuri si la-m pus pe liber( vandut ).

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by never2far View Post
    Salut,

    De ceva meciuri jucatorul urmator nu prea da randament si nu stiu exact ce parere aveti ...sa-l tin (avand in vedere ca are 19 ani si 25 skill) sau sa-l pun pe lista de transferuri din moment ce are nota 7 cel mai mult ?

    Click image for larger version. 

Name:	vargas.jpg 
Views:	41 
Size:	50.9 KB 
ID:	27589
    Jucatorul ce conditie are? Moralul este ridicat ?
    Din cate observ are si un galben deci banuiesc ca are moralul scazut si de asta are notele astea si joaca slab !!

  6. #6
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Pastreaza-l inca cateva meciuri vezi poate se integreaza, lasa-l titular mai tot timpul, vezi ca moralul sa fie 99% si nu-l schimba de pe o pozitie pe alta chiar si alt post MC.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    21
    Salutare,

    Multumesc de pareri ...ma asiguram sa aiba tot timpul conditie si moral maxim iar legat de pozitie tot timpul juca in acelasi loc...faza e ca nu intelegeam de ce e asa de slab la note...il mai tin ~ 5 etape iar daca in continuare joaca asa sper sa iau ceva bani pe el tinand cont ca are skill foarte mare pt level1

    Apropo .... daca-l vand ma gandesc ca ora 18-19 e ok sa-l pun pe lista de transferuri nu ?

  8. #8
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Depinde, vezi cum arata ora pe glob ca nu e vorba doar de Romania

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Cum mai merge jucatorul?

  10. #10
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    A trecut ceva timp de cand ne-ai povestit de jucatorul tau, am vrea sa stim ce rezultate a dat in tot timpul asta sau daca il ma ai ))