Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree1Likes

Thread: Întrebare ”?”

  1. #1
    Newbie Dănuț's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    5

    Question Întrebare ”?”

    Sunt un vechi jucător Top Eleven, utilizator de aproximativ 2-3 ani, poate mai mult. După o pauză lungă de timp , de aproximativ jumătate de an, vreau să revin în joc, însă vreau să încep totul de la 0, să-mi fac dinou echipă, tricouri, emblemă etc ... Se poate acest lucru dacă mă loghez again cu aceeași adresă de facebook ? Sau trebuie să schimb neapărat adresa de fb ca să pot începe jocul de la capăt ? Dacă mă conectez cu aceeași adresă, voi prelua vechea mea echipă ? Cu tot cu levelul meu, tokens si etc. ?
    Dacă aveți amabilitatea de a-mi răspunde, aștept răspunsul vostru, chiar sunt curios ! Mulțumesc frumos !
    FCD IN ADN !

  2. #2
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Din pacate Nu poti sa iti faci alta echipa si sa te conetezi tot cu acelasi cont de facebook,daca vrei o noua echipa sa ai trebuie sa iti faci un nou cont facebook. Sper ca am fost destul de explicit.

  3. #3
    Newbie Dănuț's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    Din pacate Nu poti sa iti faci alta echipa si sa te conetezi tot cu acelasi cont de facebook,daca vrei o noua echipa sa ai trebuie sa iti faci un nou cont facebook. Sper ca am fost destul de explicit.
    Da, mulțumesc frumos ... mă temeam de acest răspuns sincer )
    FCD IN ADN !

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Daca nu te-ai logat jumatate de an cum spui tu, nu mai ai echipa, ti-a fost stearsa, deci o sa o poti lua de la 0.

    BAFTA!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Sau daca inca mai ai prima echipa o poti schimba pentru o echipa fara manager(de diferite nivele ) la alegere din Optiune "Club" si acolo vei gasi si echipe de nivel 1 si vei incepe de la zero

  6. #6
    Newbie Dănuț's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    5
    Vă mulțumesc pentru răspunsuri !! Echipa se șterge fix după 6 luni de inactivitate ? Nici mai mult nici mai puțin ? Ca să nu fac prostia să mă loghez prea devreme și să mai aștept alte 6 luni ca să mi se șteargă echipa ... )
    FCD IN ADN !

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Dănuț View Post
    Vă mulțumesc pentru răspunsuri !! Echipa se șterge fix după 6 luni de inactivitate ? Nici mai mult nici mai puțin ? Ca să nu fac prostia să mă loghez prea devreme și să mai aștept alte 6 luni ca să mi se șteargă echipa ... )
    Dupa 72 de zile, echipa se sterge automat.
    Dănuț likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Danut, intre timp s-a adaugat o optiune noua si poti prelua un alt club de nivel inferior.

    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Newbie Dănuț's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Danut, intre timp s-a adaugat o optiune noua si poti prelua un alt club de nivel inferior.

    De asta știu ... am citit prin alte topic-uri. Eu vreau să încep chiar de la început, fără level, fără tokens etc... Mulțumesc pentru răspunsuri, m-am lămurit! O zi bună vă doresc!
    FCD IN ADN !

  10. #10
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Eu am inteles clar ce ai zis tu la inceput si ti-am dat raspunsul mai sus amintit, parerea mea e sa iti faci un nou cont de facebook si iti muti prieteni daca chiar iti doresti sa o ei de la capat cu jocu, depinde numai de tine ce hotarasti.

Page 1 of 2 12 LastLast