Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 71
Like Tree18Likes

Thread: CONCURSURI | Lista completă

  1. #11
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Mulţumim pentru idei, o să ţinem cont de ele.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Un concurs de pronosticuri ar fi ok..

  3. #13
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Vlad Nicola View Post
    Un concurs de pronosticuri ar fi ok..
    Cu pronosticuri am făcut şi o să mai facem.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #14
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Cu pronosticuri am făcut şi o să mai facem.
    Super,abia astept!

  5. #15
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ce părere aveţi dacă o să bagăm o limită de posturi pentru cei care se înscriu la anumite concursuri, eu zic că-i mai ok, aşa cu singuranţa o să vină persoane care n-au nici-o treabă cu forumul şi o să câştige.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #16
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Ce părere aveţi dacă o să bagăm o limită de posturi pentru cei care se înscriu la anumite concursuri, eu zic că-i mai ok, aşa cu singuranţa o să vină persoane care n-au nici-o treabă cu forumul şi o să câştige.
    Daa. De cand asteptam sa aud asta. Mi se pare forte corect sa se impuna un nr minim de posturi si chiar de zile pentru a te putea inscrie in concursuri. Chiar nu-mi convine sa vina mereu cate unu nou sa se inscrie doar in concurs. Eu stau zilnic pe forum si pana acum nu am castigat nimic. Impune aceasta regula in toatae concursurile. Fiecare participant sa aiba un nr minim de zile pe forum si un nr minim de posturi.

  7. #17
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Ce părere aveţi dacă o să bagăm o limită de posturi pentru cei care se înscriu la anumite concursuri, eu zic că-i mai ok, aşa cu singuranţa o să vină persoane care n-au nici-o treabă cu forumul şi o să câştige.
    Nu mi se pare ok avand in vedere ca probabil multi isi vor face cont si apoi le vor lasa inactive, dupa ce vor castiga. Mai degraba cei ce au castigat deja de a2a oara sa stea pe banca(sa nu le fie permis sa mai participe la urmatorul concurs, astfel sporind sansele celor care nu au castigat) sau cei care castiga de ex. la ultimul concurs sa nu participe la urmatorul)

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Nu mi se pare ok avand in vedere ca probabil multi isi vor face cont si apoi le vor lasa inactive, dupa ce vor castiga. Mai degraba cei ce au castigat deja de a2a oara sa stea pe banca(sa nu le fie permis sa mai participe la urmatorul concurs, astfel sporind sansele celor care nu au castigat) sau cei care castiga de ex. la ultimul concurs sa nu participe la urmatorul)
    E clar că multe persoane vin aici doar pentru premii, nu zic de voi, dar cel puţin aşa lasă şi ei ceva în urmă.

    Ce ai spus tu deja am aplicat la utilizatorul lunii şi e probabil la alte concursuri pe viitor.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Nu e corect catalin joel,eu intru cu contu de facebook tot timpu,ce daca ai castigat un premiu sau mai multe inseamna ca ai avut noroc si ca ai fost activ,daca se adopta ceia ce ai zis tu ca cei care au castigat sa stea pe banca atunci voi pierdeti ca nu o sa mai fie activitate pe forum,punete tu in postura castigatorului si stai pe banca iti convine? Asta cu limita de posturi e ok chiar ar trebui in felul asta cine vrea sa participe la concursuri sa faca posturi adica sa aibe activitate,iar ca zici ca se fac conturi nu prea cred si daca e asa se pot bana pentru multiple acount,si in plus de asta catalin casa trimeata un premiu cere facebook atunci vede daca il are sa nu in lista.

  10. #20
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Ce părere aveţi dacă o să bagăm o limită de posturi pentru cei care se înscriu la anumite concursuri, eu zic că-i mai ok, aşa cu singuranţa o să vină persoane care n-au nici-o treabă cu forumul şi o să câştige.
    Ar fi foarte indicat ! Multi vin doar pentru concursuri si nu fac activitate si nu e prea corect pentru cei care sunt activi pe forum !

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast