Results 1 to 9 of 9

Thread: Nu inteleg!!!

  1. #1
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237

    Nu inteleg!!!

    Am o nelamurire mi-a disparut o parte din bani si nu stiu pe ce cum aflu? Am avut din meciuri castigate 1,5M am transferat un jucator care trebuia sa iau pe el in jur de 500k si acum ma-m uitat sa vad cati bani am ptr un jucator bun si constat ca am doar 599k . Oare este o erroare ceva,ca am umblat mai inainte la contu meu de facebook si am schimbat datele de nastere ale mele cu ale ei ca urmeaza ziua ei de nastere.

  2. #2
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61
    Cati bani ti-au disparut? poate sunt pentru salariile jucatorilor. uita-te mai bine la finantele clubului si ai sa te lamuresti

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Exact ! IN fiecare zi se retrag bani pentru salariile jucatorilor tai ,iar suma depinde in functie de level !

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    8
         
    Last edited by pstevens989; 08-04-2018 at 03:56 PM.

  6. #6
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Pot exista si alte variante , poate ai facut ceva fara sa iti dai seama cum ar fi primele pentru victorie , poate le-ai marit fara sa-ti dai seama sau poate ai construit ceva la stadion din greseala ( si mie mi sa imtamplat asta ) oricum raspunsu poti sa-l afli asa cum spune si Andrei Vlad de la Finante , te uiti la cheltueli.

  7. #7
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Exact ! IN fiecare zi se retrag bani pentru salariile jucatorilor tai ,iar suma depinde in functie de level !
    E imposibil ca la lvl 3-4 sau cat are el,salariile sa fie de 400 k este imposibil...Poate o fi vreo eroare a jocului...Dar cel mult 100k zi la lvl lui sa se fi retragand din cont(echipa foarte buna)...
    Eu sunt level 12 si mi ia 650 k pe zi la salarii si am echipa cu salarii foarte mari si el de lvl 3 sa aiba 400 k,hai sa fim seriosi....

  8. #8
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Nimic nu dispare, vezi ce update-uri ai facut la stadion ce jucatori ai achizitionat salariile, etc.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    92
    Nu exista !
    ori ai construit ceva ..
    ori vezi ce banii dai pe meci de la finante bilete si prime joc